Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondja nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondja nekem hogy minden barátnője szép volt és csinos. Azaz nem csak engem dicsér, hanem az exét is. Ezt hogyan kellene lereagálnom?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem dicséret, ezek tények. Kimondva-kimondatlanul is evidens, csak eddig maximum nem gondoltál rá. Gondolom a te exeid sem csúnyák voltak, hanem számodra jóképű pasikat választottál, nincs ebben semmi.
2020. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%
Mit gondoltál, hogy előtted csúnya nőkkel járt?
2020. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell vele foglalkozni
2020. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert ezt csak úgy benyogte? En sem kezdtem sose kapcsolatot számomra közömbös ferfival
2020. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Mit kene mondania? Hazudja azt, hogy elotted csak banyaremeket talalt, de eljottel te, egy angyal a mennyekbol, vagy mi? :D Nem ertem a problemat.
2020. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Örülj neki, mert ezek szerint Te is megütöd a mércéjét. Milyen kontextusban hangzik ez el? Lehetséges, hogy Te kételkedsz magadban és ezért kell bizonygatnia valahogy, hogy szépnek talál? Mert ha te nyavalygod ki, hogy dicsérjen téged, akkor elégedj meg azzal a formával, ahogy teszi. Ha ez hatással van az önbizalmadra, az önismeret tud rajta segíteni, pl. pszichoterápia, meg ilyenek.

Mellesleg nem is tekinteném túl megbízhatónak azt a kapcsolatot, ahol a párom engem ajnároz, viszont lekicsinylően beszél az elődeimről, mert ezek szerint nem egészen jó az értékítélete, szóval ki tudja, hogy valóban olyannak lát-e engem is, amilyen vagyok.

2020. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezt hogy kell elképzelni? Ültök és egyszer csak megszólal, "amúgy minden csajom top punci volt"? Vagy hogy?
2020. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezgess az exeiről. Ennyi. Ha meg magától beszél róluk, akkor mond azt neki hogy bocsi, de nem vagy kivàncsi rájuk. Ezzel szerintem rövidre zárod a témát.
2020. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!