Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat úgy általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat úgy általában szokta zavarni, ha a párjuknak van egy nagyon közeli barátnője?

Figyelt kérdés

Tehát olyan, akit sokkal inkább tekint a családjának, mint a vér szerinti rokonait, feltétel nélkül bízik benne, nagyon sok mindent megtenne érte (és fordítva). A pasijának az intim dolgait nem teregeti ki előtte, mielőtt félreértés esne.

(Csak azért kérdezem, mert rám már voltak féltékenyek férfiak, elég hülyén éreztem magam miatta.)


2020. jún. 2. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem amíg nem hergeli ellenem a barátnőmet.
2020. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tételezzük fel, hogy nem.
2020. jún. 2. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy általában nem. Az egyik volt páromnak volt egy ilyen barátnője, ő mondjuk zavart. Ennek viszont nem az volt az oka, hogy mindent megosztott vele a párom, hanem hogy annyi önálló gondolata nem volt, mint egy cserebogárnak. Ha a párom elmondta neki, hogy valami gond van, akkor hangoztatta, hogy soha egy percig sem érette, hogy miért vagyunk együtt, mert semmi közös nincs bennünk, ha pedig azt mondta, hogy milyen jól megvagyunk, akkor lelkendezett, hogy nálunk szebb párt el se tudna képzelni. Egy idő után kifejezetten zavaró volt.
2020. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak többségét a társuk egy közeli barátnője nem szokta zavarni. Viszont egy kisebb hányaduk sajnos lelki okokból igazából csak úgy érzi magát biztonságban, ha a párját kisajátítja magának, minden más kapcsolatát tönkreteszi, hogy a párja érzelmileg csak tőle függjön. Az ellenkező nemű barát esetén a helyzet pont fordítva van: a férfiak többségét zavarja, ha a párjának férfi barátja van, kisebb hányadukat nem.
2020. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az egyikükről biztosan tudom, hogy nem a személyemmel/személyiségemmel volt problémája, mert egyébként jókat tudtam vele beszélgetni. Azzal az indokkal szakított, hogy szerinte a barátnőm jobban szeret engem, mint őt, majd hozzátette, hogy velem kellene összejönnie (a barátnőmnek) inkább. :D Igaz, nem volt lelki-mentális szempontból valami stabil ember.

Ha ez nem általános tendencia, akkor oké.

2020. jún. 2. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
#1#2... Akkor nem.
2020. jún. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!