Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott egy 10 éves párkapcsolat, néhány év együttéléssel (28-30 évesek vagyunk)

A kapcsolat kezd ellaposodni

Nem kívánom a szexet, bár amikor van, sem jó nekem

A párom nem egy romantikus alkat...beszélgetni nem igazán szeret/tud és mostanság már m9nden idegesít...csak eszik, böfög, sörözik és ennyi

Ne értsétek félre, nem egy tapló paraszt, alapvetően egy rendes srác

A jövőnket sem érzem pénzügyileg biztosnak, ami abból ered, hogy egyszerűen nem tudom mennyi megtakarítása van és mennyit tud félretenni, van-e egyátalán félretett pénze...

Nem vagyok túlzottan anyagias, de alapja lenne a terveinknek, ami házasság, családi ház...stb

Hiába mondom h spóroljunk, ő mostis csak a nyaralás miatt nyavalyog


Szóval vannak problémák, amiket lehetetlen vele megbeszélni


Szerinte az egyetlen problémánk, hogy havi 2x szexelünk csak és és nem kívánom őt...hiába mondom neki, hogy lenne mit megbeszélnünk...ő csak legyint



2020. jún. 2. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Belekényelmesedett a kapcsolatba, neked pedig már nem vonzó az, hogy nem motivált ilyen téren. Nem akarlak megbántani de 10 év alatt nem tudtatok a jövőről beszélgetni? Egyáltalán ugyanazok a tervek, elképzelések? Mert nekem gyanús, hogy - bár még fiatalok vagytok - de ha 10 év alatt nem akart házasodni, akkor ezután se akar majd.
2020. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Halott a kapcsolatod és te házasságon, házon gondolkozol? Havi 2 együttlét is nevetséges. Semmi intimitás nincs köztetek. Alapvető dolgokat képtelenek vagytok megbeszélni.

Én a helyedben azon gondolkoznék, hogy mi a fenéért pazarolom az időmet egy ilyen kapcsolatra...

2020. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy lehet, hogy 10 év után még mindig nem tudod, hogy hogyan áll anyagilag? Szerintem ez egy baromi fontos kérdés, legalább annyira, mint hogy mondjuk akar-e gyereket vagy sem. Akivel megközelítőleg nincs egy szinten a pénzügyi kultúránk, azzal nem lehet hosszú távon együtt élni.

Ezek nem túl jó kilátások egy házassághoz. Ha már esküvő előtt ez van, mi lesz még később?

Egyébként az én párom is hármat szól egész nap, nekem is hiányoznak a jó beszélgetések.

2020. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A terveink elvileg megegyeznek

Ő már vágyna az esküvőre, gyerekre

De az a része, hogy ezt hogy teremtsük elő vagy hogy érjük el, az nem megtervezett nála és nem is tudjuk megbeszélni

Emiatt én meg tologatom az esküvő, gyerek témát


Emellett pedig hozzájön még ez a kevés intimitás problémánk is

2020. jún. 2. 22:35
 5/13 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló


Igen pont ez a problémám, hogy nem érzem biztonságban magam anyagilag mellette arra,hogy vállalkozzak házasságra, gyerekre


Ne gondoljatok túl anyagiasnak, és nem szeretném h ő tartson el vagy hasonló...nekem is van egy jó állasom (jobb és biztosabb mont neki) és nem merem magam rábízni anyagilag

2020. jún. 2. 22:38
 6/13 A kérdező kommentje:

2es válaszoló

Igen, pont ezen jár az eszem már nekem is

2020. jún. 2. 22:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pontosan tudom, hogy a páromnak mennyi pénz van a számláján, pedig külön kasszán vagyunk. Azt is tudom, hogy mennyit spórol havonta. Nem dugdossuk egymás elől a pénzügyeinket. Te még soha nem kérdezted meg tőle, hogy mennyi pénze van? A ház kérdésre mit válaszol, hogyan akarja megvalósítani? Ha semmi terve nincs, akkor mire mondanál igent?
2020. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Emiatt nincs is semmi közös...se ház, se házasság, se gyerek

Sem szex...


Úgy érzem elég a végefelé halad ez a kapcsolat, de félek, hogy a végén egyedül maradok...huhh nehéz helyzet

2020. jún. 2. 23:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresnék egy határozottabb embert, akivel egyezik a jovokepunk es folyamatosan epitjuk a jovonket.
2020. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazad van, de 10 év után nem merek ilyenre vállalkozni


Új városban élek, senkit sem ismerek és félek az ismerkedéstől is...rég volt már és közel a 30hoz neme egyszerű

2020. jún. 2. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!