Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene nekem azt reagálni,hogy a barátom megölelt egy párszor egy lány osztálytársunkat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Hat miert csinalta?..

nyilvan rosszul esne meg nem katnam szivesen megha nincs is semmi

Sztem mindenkben benne van úgymond birtoklási vagy

2020. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért ölelte meg?
2020. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Tini párkapcsolatok kategória pls!
2020. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Na, én válaszolok.


Úgy, hogy leülsz a kedves barátoddal, a szemébe nézel, és felteszed higgadtan-nyugodtan neki azt az egyszerű kérdést, hogy "Figyelj Pityu, többször ölelgetted Jucit, és az én véleményem szerint a fiúk nem ölelgetnek általában ok nélkül lányokat csak úgy. Emiatt engem ez zavar, úgyhogy elmondanád, te miért ölelted meg, hogy mire gondoljak?"

2020. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mert amúgy ez normális. Sehogy sem kell rá reagálnod.
2020. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 osztálytársak, nem pedig évfolyamtársak, szóval 18 vagy az alattiak -> tini párkapcsolatok kategória. Miért nincs még mindig ott?
2020. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én a másik oldalról látom. Középsuliban volt barátom, évekig, és hűséges voltam hozzá.

És eközben volt több fiú barátom is, osztálytársak.

Barátok voltunk, semmi több. Nálunk teljesen természetes volt, hogy úgy mint a lányokkal, a fiúkkal is beszélgetünk, megöleljük egymást, megpusziltuk egymást, meg maszíroztuk egymás vállát a szünetben, ilyesmi.

Szeretetből, baráti szerettel.

Aztán az egyik srác összejött egy osztálytársunkkal, és a féltékeny kis p*csa miatt elvesztettem egy barátot, mert onnantól már az is baj volt, ha egymáshoz szóltunk.

Alapja a féltékenykedésnek nem volt.

Persze a srácot megértem, akart már csajozni ő is.

2020. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Le kell löni az ilyet !!!
2020. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 atesz763 válasza:
Szerintem sehogy, teljesen normális dolog, de ha téged ez éppen zavar akkor beszéld meg vele
2020. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!