Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Párom szünetet akart. Hogy egyedül szeretne lenni munkáva foglalkozni stb. Stb. Eltelt 2 nap. Ma éjjel hívott mit csinállok messengeren kivel írok. Mondom aludtam már. Aztán mondta elintéz nekem valamit amit nagyon akartam. Mondom köszönöm.

Kérdem holnap is hívsz? Hogy nem. Nemakarok. Mondom értem. Megyek aludni tovább. Szia


2020. jún. 3. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd kicsit csinálja meg a dolgát, aztán várd meg mit akar majd lehet meglep valamivel.
2020. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aktívnak látott messengeren, aztán izgult kivel írogatsz.

Amúgy meg ki nem állhatok az ilyesfajta játszmázást. Szünetet akar, ami már a szakítás előszobája, ès semmit se old meg, aztán fèltèkenykedik, hogy kivel írogatsz meg mit csinálsz. De te meg elèg közömbösen viseled az egèszet.

2020. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!