Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jó szex mennyire visszatartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó szex mennyire visszatartó erő ha a két fél amúgy sok mindenben különbözik?

Figyelt kérdés

Szerelem van, a szex fantasztikus, de vannak nézeteltérések...


28N 24F


2020. jún. 3. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok együtt? Szerintem csak a jó szex nem képes összetartani egy kapcsolatot.
2020. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fél éve.
2020. jún. 3. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értünk nézeteltérés alatt és miből fakadnak ezek. Olyat soha nem találsz akivel soha nincs véleménykülönbség, nem is nagyon van értelme egy ilyen kapcsolatnak, nem ösztönöz fejlődésre, gondolkodásra. Viszont a komoly veszekedések nem férnek bele egy kapcsolatba, pláne nem fél év után. Ez annyit jelent, hogy nem tudtok kommunikálni, nem tudtok normálisan érvelni, eszmecserézni, beszélgetni. Hosszú távon ha nem tanultok meg kommunikálni és normálisan megoldani egy véleménykülönbséget akkor ennek nem lesz jövője.

Azzal semmi baj ha nem értetek egyet (persze ha ezek nem nagy dolgok és nem a teljes jövőképetek, értékrendetek különböző). Azzal már sokkal inkább ha nem tudtok kommunikálni és asszertív beszélgetés helyett veszekedés van.

2020. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő kommunikációval össze lehet csiszolódni. Persze mindkét félnek kompromisszumra kell törekednie. 1-es vagyok.
2020. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szex nem elég egy kapcsolat fennmaradásához, ha más területen ellentétek vannak, vagy csak nagyon különbözik a két fél. A szex idővel menthetetlenül izgalmasabbnak fog tűnni valaki mással, egyszerűen azért, mert az nem a jól megszokott, hanem valami új.
2020. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rövid távon összetarthatja igen .

Hosszútávon már nem. Főleg hogy idővel ritkulni is fognak az együttlétek.

Én évekig voltam így valakivel, gyerekek is születtek...hülye voltam sajna. Követtem amit a társadalom elvár...házasság, gyerek, lakás , autó....

Ahelyett hogy igazán boldog akartam volna lenni valakivel, és hogy olyat keressek akivel valóban jól működik egy kapcsolat.

2020. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!