Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint nem vagyok elég "nőcis". Már ez is baj?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 11:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Lehet baj, ha korábban az voltál. Ha nem, akkor nem értem, emberek miért akarják megváltoztatni utólag a párjukat...
2020. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
34%

Nőcis pls...

Hát nőknél ha nem NŐIES az gond. Bár ilyen csekély infó mellett nem tudjuk miről van szó valójában.

2020. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Akkor miért jött össze veled?

Miért akkar most meg változtatni.

Szerintem nem is szeret.

F

2020. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Például (régebbi példa, ezért írom, hogy ne lehessen felismerni) elment egy csapatépítőre, ahova elengedtem, és nem nyaggattam közben azért, hogy érezze jól magát nélkülem is. Erre az volt a baja, hogy a többi pasinak írogatott közben a barátnője, volt aki szelfit küldött neki, szinte csak én nem lógtam a telefonon.
2020. jún. 3. 11:44
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Ez a csavo fogyatekosXDD
2020. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
És utálja a musicaleket, operetteket, balettet, többször elmondta, hogy őt aztán még egy nő sem tudta elrángatni. Oké, vettem bérletet valakivel, akiről tudtam, hogy eljönne velem. Akkor azért duzzogott, hogy őt meg se kérdezte, hogy jönne-e.
2020. jún. 3. 11:50
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé hisztis egy fiúcska, és még azt sem tudja mit is akar.

Mennyi idős ?

2020. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az a baja, hogy mások példájához viszonyít kapcsolati szinten. Ez az eset gondolom azt az érzetet keltette benne, hogy te kevésbé tartod őt fontosnak mint mások a párjukat. Ezt könnyen meg lehet beszélni.
2020. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Nőcis = hisztis hárpia, aki nem hagyja élni. Komolyan az a baja, hogy hagytad nyugiba iszogatni a kollégáival, meg felfogod ép ésszel hogy nem akar színházba menni és nem akarod elrángatni?

Azt nem kéri számon, hogy miért nem nézegeted a telefonját meg tiltod el a csaj haverjaitól? Mert az olyan nőies dolog.

2020. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Egyszer bent volt egy lánycsoportban régi lányszaktársakkal, akik el akarták hívni bulizni (szinte csak lányok), akkor kicsit féltékenykedtem. Ő nagy kegyesen nem ment el, és napokig húzta az agyamat, hogy azért én is tudok hisztizni.
2020. jún. 3. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!