Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem jön velem a családi ünnepekre. Bővebben alul. Tipp?

Figyelt kérdés
Amikor először részt vett, a keresztanyukám felajánlotta, hogy tegezze őket, mire a keresztapum beszólt neki, hogy engem ne tegezzen. Ezen megbántódott, jogosan. Viszont anyukámékkal ( és többi családtaggal )jól kijön, anyuék mindig hívják de nem akar jönni. Azt mondja, anyuékhoz eljön, segít nekik ha kell stb, de ahol keresztapum is ott van oda nem akar. Csak az a baj hogy a szülinap/névnapokon mindegyiken ott van ő is, nagy családként ünnepeljük őket. Szerintetek jogos hogy nem jön, vagy nem kellene figyelembe vennie és illene megjelenni velem? L/27

2020. jún. 3. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha a keresztapád bunkón beszólt neki pláne úgy hogy mások előtt akkor jogos.
2020. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Megértem, hogy rosszul esett neki a dolog. A keresztapád paraszt. Ugyanakkor ha neked fontos, akkor igazán elmehetne veled, aztán max elkerüli a keresztapádat, vagy diplomatikusan leszarja. Nem lehetne, hogy a keresztapádat ne hívjátok? :)
2020. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Mi a gond azzal, ha a keresztapukád nem szeretné, hogy tegezze? Teljesen érthető dolog. Ez szerintem nem beszólás, hogy ne tegezz. Azért bolhából elefánt van itt csinálva. Nem gondolnám, hogy egy értelmes ember ilyenen megsértődik.

Én is az anyósjelöltemet tegezem, az apósjelöltet pedig magázom, mert ő úgy szereti. Ez miatt nem fogok megpukkadni és nem menni hozzájuk összejövetelekere.

25N

2020. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Rendben, rosszul esett neki. Lehet a stílussal volt gond ahogyan ezt keresztapád közölte, de szerintem azért nincs joga megsértődni, hogy egy idősebb ember nem akar vele tegeződni.

+ elég gyerekes viselkedés ez a puffogok és fújok az egész családra. Ha csak ennyi miatt hisztizik, akkor szerintem simán lenyelhetné azt a békát és elmehetne a családi rendezvényekre. Max nem keresztapud mellé ül.

2020. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igenis bántó volt a keresztapa reakciója. Talán belehalna, ha tegezi őt a srác? Nem a kérdező párja akart tegeződni, ő vétlen áldozata volt a szituációnak, hát nem hiszem, hogy jogos volt ez a bunkó megnyilvánulás. Azzal nincs gond, ha nem akar tegeződni, de ha már így alakult a kedves felesége jóvoltából, akkor illett volna jó képet vágnia a dologhoz. Van, aki könnyen túllép az ilyesmin, van, aki kevésbé. A kérdező párjának valószínűleg tényleg nagyon rosszul esett a dolog, nem pedig játssza a primadonnát.
2020. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Azért az életben ettől nagyobb sérelmek is érik az embert, azokat hogy fogja feldolgozni?
2020. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Én is ilyen férfi vagyok. Aki eljátssza nálam ezt, vagy ehhez hasonló paraszt megnyilvánulást, hozzáállást a személyemhez, annak onnantól nincs esélye nálam. Elvi kérdés.
2020. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Semmi köze a családodhoz. Ha ok nélkül nem akarna menni akkor se lenne jogod ezen rágódni. Ha te akarsz ennyi időt eltölteni a családoddal akkor hajrá, de neki ez nem kötelessége. Nálunk nincs különösebb indok mégsem járunk egymás családjához sűrűn. Mi ketten vagyunk egy család, az, hogy néha találkozunk a szüleinkkel nem tartozik a másikra. Ha nem akar jönni akkor nem jön.
2020. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Ramos ökle ***** válasza:
86%

Annyira illő mennie, mint amennyire illő lenne őt rendesen kezelni. Ha a keresztapád esetleg úgy mondta ezt a "ne tegezz" dolgot, h az rosszul eshetett, akkor persze, h nem akar vele találkozni. Ha normálisan mondta, akkor meg kicsit túlságosan magára vette.

Én mondjuk a lényeges ünnepeket, azaz az évenkénti kb. 3-4-et kibírnám így is, de nem mindenki tud bizonyos sérelmeken túllépni, akár jogos, akár nem.

2020. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog. Az egyik, hogy miért feltételezi a keresztapu, hogy tegezné a párod? Azt tegezem, aki mondja. Nem azt, aki mondja, plusz a házastársát. Miért nézi bunkónak a párodat?


A másik meg, van pár rokonom, akik folyamat beszólnak. Én őket kerülöm. Majd ha a saját családomat nem látogatom, a páromét (idegeneket) fogom? Ne vicceljünk.

N

2020. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!