Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátommal ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal ilyenek után?

Figyelt kérdés
Azt kaptam meg mai nap, hogyha ezt folytatom amit jelenleg tanulok akkor csak alja munkákat tudok találni, hasznavehetetlen leszek, a társadalom söpredéke. Azt akarja barátom váltsak szakot mikor ezt élvezem és szeretem. Nagyon megalázva érzem magam és dühít hogy ilyen nagyképűen beszél az emberekről és rólam, csak azért mert nevesebb egyetemen tanul fizikát.
2020. jún. 3. 15:40
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egésznyugodtan.
2020. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradnék egy percet sem egy olyan emberrel, aki semmennyire se tisztel, de te tudod, egyeseknek megfelel.
2020. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Jah mert a fizikaval biztos befuto lesz! Ugyan ugyan...

En szakitanek ezzel a bekepzelt palival! Hosszutavon az ilyet csak az tudja elviselni, aki hozza hasonloan sznob mondjara viselkedik! Az a fontos, hogy szeresd azt amit tanulsz. Vannak alulfizetett hivatasok ez teny, de te is ugyanugy tanulsz, torekszel..es hasznos munkat fogsz vegezni!

Tapasztalatbol mondom, ha vele maradsz, amellett, hogy lenez, nap mint nap szekirozni fog es minden este sirva fogsz elaludni!

2020. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is olyan szakon tanulok, amivel nemna legjobban fizető állasokat lehet majd elsősorban elcsípni, ha ezt megmondja nekem valaki, az nem is zavar. De mi az, hogy a társadalom söpredeke leszel emiatt? Hajtsd el a búsba! Amúgy a fizika szak sem épp a legkeresettebb, ezt is nyugodtan mondd meg neki.
2020. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem hogy neked ez miért kérdés? Nyilvánvalóan nárcisztikus és manipulál. Ennek nem kéne kérdésnek lennie hanem szakítóok kérdés nélkül.
2020. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Ramos ökle ***** válasza:
71%

A fizikusok a TTK mérnökei, azt hiszik, mindenhez értenek. :D

Szerencsére van köztük normális is, ismertem párat.

Amúgy mit tanulsz? Csak azért érdekes, h ő mit tart ennyire haszontalannak.

2020. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mas az, ha objektiv modon, epito jelleggel gazolt volna a lelkedbe. Bizonyos szak finghamozas, semmit nem er az ott kapott papir, ido es penz elfecserlese.

De ha tenyleg ezt mondta, ez durvasag. Sulyosan.

2020. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
El fogok rajta jobban gondolkozni köszönöm a válaszokat. 6os állatorvosnak tanulok ☺️ de ő olyan szerinte a kutyák, macskák vagy egyéb háziallatok segítésénenek semmi értelme nincs mert nincsen hasznuk.
2020. jún. 3. 16:42
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jövőtök...
2020. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Azt hittem a kérdés alapján, hogy valami művészettörténetes büfészakon vagy, de aztán írtad, hogy állatorvos. Hát nagyon gáz a pasid, hogy szerinte ez egy alja szakma. Igenis lehet vele jól keresni és egy megbecsült szakma. Ne higyj neki és dobd ki a fenébe!
2020. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!