Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül semmi? Sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül semmi? Sem szerelem téren, sem szex, sem családi kapcsolatok vagy akármilyen más kapcsolatok. Az iskolai felszínes kapcsolatokat leszámítva :S

Figyelt kérdés
Régen jó volt minden volt egy hosszú kapcsolatom a család is rendben volt... anyagi problémák lettek, anyám és élettársa folyamatosan veszekednek... utálok itthonlenni. Magányosnak és tehetetlennek érzem magam.Ha kialakulóban is van valami rosszabbnál rosszabb kapcsolataim vannak és vagy akarom és nemjön össze vagy a másik fél akarja de én nem akarom. 21 éves srác vagyok... segítsetek!!már csak 1 évet tanulhatok utána bele kell ugranom az életbe és úgyérzem így nemfog működni semmi:S
2010. júl. 30. 21:01
 1/5 anonim válasza:

Sajnálom, ezek tudom, hogy megviselik az embert. Mindenkinek vannak ilyen időszakai. valakinek 2 nap, valakinek 2 év. Közhelyesnek hangzik, de hidd el lesz még jobb idő is!!! A lényeg, hogy ne temetkezz bele a rosszba, hanem keresd a jót, még a legunalmasabb leghitványabb percedben is. Én így vészeltem át kb 6-7 évet, amire végre lett normális kapcsolatom, rendezett, normális SAJÁT életem. Semmi sem történik ok nélkül. És mindig erre kell gondolni: AMI NEM ÖL MEG,AZ ERŐSEBBÉ TESZ. Csak erre. Hajrá. És türelem, türelem, türelem. Addig meg a felszínes kapcsolatokból erőt meríteni. Meg saját magadból.

Sok sikert!! -saját tapasztalat: sikerülni fog!

2010. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőséget látok:

1. Olvasd el Popper Péter Hogyan öljük meg magunkat c. írását:

[link]


2. Ha ez nem segít, menj el pszichológushoz.

2010. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rhonda Byrne-The Secret ;)
2010. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21:25-nek üzenem mivel ez a te ötleted ezért talán neked lenne leginkább szükséged erre a 2 dologra..
2010. júl. 30. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
naggyából nekem is ezvan...elég szopás érzés.....14/f
2010. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!