Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után számít nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után számít nem normálisnak hogy a kapcsolatban nincs szex?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 20:41
1 2
 1/18 Hellmano ***** válasza:
76%
Mindenkinél más pl. aki megszokta, hogy naponta szexel a párjával évek óta és kimarad egy nap az már náluk nem normális. De egyátlag kapcsolatban is szerintem pár nap után furán néz az ember és azt mondom, ha 2 hétig kiesik az már minden kapcsolatban elég fura helyzet.
2020. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Meg kell keresni az okot, hogy miért nincs szex. Sokat kell beszélgetni róla és fokozatosan megpróbálni visszarendeződni a régi kerékvágásba.

Nagyon nem mindegy, hogy miért nincs szex. Sőt kérdés az is, hogy a felek mennyire tudják ezt tolerálni, hogy képes-e a kapcsolat fennmaradni, ha nincs annyi testiség.

2020. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Akkortól, ha neked ez probléma. Van ahol az a rendellenes, hogy nincs minden nap szex, máshol meg ha 2 havonta.

Megváltozott valami, egyáltalán szoktatok beszélni róla?

2020. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ket het
2020. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy húsz- vagy hatvanévesek, mint ahogy az sem, hogy mennyi ideje vannak együtt.

Ez a kérdés annyira általános, hogy nem lehet érdemben felelni rá.

De még egy adott helyzetben is változó a felek igénye szerint.

2020. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
40%
Egy hét, de az már nagyon-nagyon határeset. Nálam, 36 évesen, ha párkapcsolatban élnék, szerintem bele is pusztulnék, ha 2-3 nap kimaradna. Más faszi megelégszik évente egyszeri-kétszeri alkalommal. Szóval nem vagyunk egyformák.
2020. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha aszexuálisak vagytok, az első perctől. Ha nem, akkor meg nem normális
2020. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Akkor a kommentek alapján velem nagy baj van :D Nekem úgy működik, hogy ha volt szex, akkor utána 2-3 hétig egyáltalán nem kívánom. Aztán persze megint kívánom és élvezem, szóval nekem ez így normális. Viszont képzelhetitek, milyen volt, mikor volt pasim. Mikor hosszabb időt töltöttünk együtt, pl. nyaraláson, minden nap akart szexet (valamikor naponta többször), én viszont első nap "ellőttem" és utána már csak szenvedés volt a többi alkalom.

Szóval szerintem attól függ, hogy megtaláljuk-e azt a társat, akivel nagyjából azonosak az igényeink.


26/L

2020. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Nálam fél nap. Mindenkinél más.
2020. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én beszélnék róla, viszont a párom nem és sajnos lassan 2 hónapja tart ez a folyamat és tehetetlennek érzem magam...Mert nem tudom velem van a problémája vagy a fejében vagy....
2020. jún. 3. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!