Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal 3 éve vagyunk együtt, eddig nem volt köztünk konfliktus azt hittem nagyon jól megvagyunk. Egy pár hónapja elköltöztünk az eddigi lakóhelyünktől 300km-re, azóta úgy érzem ő megváltozott. A munkája miatt költöztünk, ugyan azt dolgozza mint eddig és ugyan azokkal az emberekkel úgyhogy nem hiszem,hogy emiatt változott volna. Nos a problémám az,hogy mindig olyan ember volt aki nem igazán barátkozik a facén is kb 100 ismerőse ha van. Nem szokott semmit megosztani,vagy bármit csinálni a facén csak nézegette eddig. De most képet rakott ki magáról, elrejtette azt hogy kapcsolatban van. A szomszéd csajt kikereste a facén, és ráírt mert beakart neki mutatkozni, de azt mondta hogy nem akart töle semmit. Arra is gondoltam hogy mível 45 éves,lehet hogy kapuzárási pánikja van? Miért változhatott meg? Férfiak ti ha kikerestek egy csajt a facén, arra nem azért írtok rá mert akartok valamit? Azóta azt vissza állította,hogy kapcsolatba van, és elvileg csak azért vette le mert zavarta,hogy írtak hozzá de nem hiszem,hogy ez lenne a valódi ok. Bocsi ha hosszú lett, és köszi annak aki válaszol

2020. jún. 3. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
No ezért nem vagyok én a facebookon. Egy gonddal kevesebb. Kapuzárási pánik? Nekem 58 évesen még nem volt meg. Tudod ha jó az alany, akkor jó az állítmány.
2020. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem unatkozik melletted
2020. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint rosszul gondoltam,és nem kapuzárási pánikja van.

Itthon biztos nem unatkozik mellettem, mert sose szokott ránézni a telefonjára, nem is facézik. A munkahelyén csak gép előtt kell ülnie,és nem sok dolga van ott szokott a facén lógni, mert akkor jobban ráér.

2020. jún. 3. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég, bízzál már egy kicsit abban a fickóban.
2020. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miben bízzon, abban hogy elrejti hogy kapcsolatban vannak hülye indokokkal, majd ráír a szomszéd csajra? :D Elég bizalomgerjesztő
2020. jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Hogy bízzak benne ha ilyeneket csinál a hátam mögött. A szomszéd csaj csak köszönt neki, ő meg egyből lenézte a postaládáról a nevét,és írt neki egy bemutatkozó szöveget.
2020. jún. 4. 00:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!