Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi lehet véleményetek szerint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

Nemrég veszekedtem a párommal és az alábbi mondatok hangzottak el

"senki mas nem fog úgy szeretni ahogy én téged "

"Ugyis kibekulunk majd mert te is szeretsz engem es nem tudsz meglenni nélkülem"

"Sose hagylak el"

"Nélküled meghalok"

"Az enyem vagy"

Es ehhez hasonló mondatok.

Egyik barátnőm szerint beteges ez, arra lennék kíváncsi, hogy tényleg az külső szemmel?

Es ha esetleg az akkor mi a baja?



2020. jún. 3. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Van, ahol beteges, de van, aki egyszerűen csak szenvedélyesebben közli a dolgokat.
2020. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez érzelmi zsarolás és extrém mértékű birtoklási vágy.
2020. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eeertem, es szerintetek ha ez betegség akkor mi a neve?
2020. jún. 3. 23:29
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Alulfejlett érzelmi intelligencia:D nem betegség, inkább tulajdonság.


Le merném fogadni, hogy te a nő vagy és a férfitől idéztél:D

A férfiak hajlamosak nem komolyan venni a vitákat, problémákat.. most kiabálunk, aztán visszaáll minden a régibe, régen is ez volt, a jövőben is ez lesz. Ez képes extrém esetekig elmenni, anyósomék nem tudnak meglenni eg ylégtérben, többször végződött már kb önkívülettel meg 2 hétre való teljes eltűnéssel (apósom leköltözött szó és elérhetőség nélkül a nyaralóba, nem reagált semmit).. mégis amikor arról volt szó, hogy mit szeretnének, mitől lenne jobb a kapcsolat, após csak annyit mondott: "ha nem kiabálna, minden úgy lenne mint rég volt és annyi"


"Nélküled meghalok, sose hagylak el, enyém vagy" - brazil szappanopera szófordulatai, de persze nem igazak. Aki "sose" és "örökké"ben gondolkodik, csak tévedni tud:D


"enyém vagy" ahamm… ja.. eléggé birtokló.. és ha ebből a gondolkodásból indulunk ki, esélyes, hogy nem is azért ijed meg veszekedésnél, mert szeret, hanem azért, mert attól fél, hogy elveszít.. nem mint szerlemét, hanem mint.. hatalmi helyzetet vagy mit. Nehéz ezt megfogalmazni, de..

például félsz attól, hogy elveszíted az édesanyádat.. és félsz attól, hogy elveszítesz egymillió forintot. De a kettő egész más típusú féltés. És a birtokló ember az utóbbiként kezeli a kapcsolatait.


Együtt lehet ilyennel élni, de sok mély érzelemre ne számíts, ezek amolyan tanult módok hogyan kell kifejezni ha valaki szerelmes, nem pedig konkrétan a szerelem hangjai.


Meg merem kockáztatni, hogy ő a vezető fél a kapcsoaltban, és ha valami nem úgy történik, ahogy ő gondolja, akkor problémázik, vagy ignorálja.. esetleg ignorálja és egy hét múlva saját ötletként hozza fel:D Egy (jó értelemben vett) feminista mozgalom jót tesz ilyen kapcsoaltban a nőnek.. hosszú távon a kapcsolatnak is, feltéve ha nem megy tönkre rövid távon..

2020. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteges. Esetleg noi magazinbol ellesett fogasokat alkalmazott.
2020. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"senki mas nem fog úgy szeretni ahogy én téged " - Ha ilyet hallasz valakitől, menekülj! Csak jó tanács...
2020. jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kétségbe van esve. És manipulálni próbál. Ne dőlj be.
2020. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez társfüggőség :D
2020. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2-el. Birtokolni akar téged, s azzal próbál magához láncolni, hogy neked bemesél olyasmit, hogy a világon egyedül csak neki kellenél. Ilyen mondat egy normális kapcsolatban nem igazán hangzik el. Ez hosszú távon súlyos önértékelési problémákhoz vezethet. Szerintem is inkább menekülj.
2020. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!