Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ennyi számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyi számít a férfiaknak?

Figyelt kérdés
A férjem szerint a nő csak akkor nő és akkor ér valamit, ha csinos és mosolyog. Nos,én 80 kiló vagyok tehát csinos szerinte nem vagyok, szerinte olyan vagyok, mint egy telesz..t búvárruha. Igaz, ezt még így nem mondta, de egy tőlem vékonyabbra igen. Nem mosolygok, mert nincs miért. Sosem mondta, hogy jó anya vagyok, hogy köszöni, amit a családért teszek. Inkább a fejemhez vágta, hogy el sem kellett volna vennie, mert már akkor is csak elvolt velem, és nem volt bátorsága szakítani velem. Nem dicsér meg sosem, hogy jól nézek ki, inkább azt mondja, minek hazudjon. Szerinte nem vagyok jó semmiben, életképtelen vagyok. Ha bevásárolunk, vagy sok holmi van, simán elnézi, hogy cipekedek, ő meg nem visz semmit. Szerinte nem vagyok nő, mert b nem olyan vagyok, mint a 20 éves lányok. Mostanában állandóan őket nézi. Pedig dolgozom, ellátom a háztartást, nevelem egyedül a gyereket, intézem a kertet, minden nap főzök. És ez sem elég.
2020. jún. 4. 07:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a bunkót...

Jól lehúzta az önbecsülésed!

2020. jún. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát, önbecsülésem, az nincs.
2020. jún. 4. 07:15
 3/31 A kérdező kommentje:
Pedig van, hogy mengnéznek a férfiak. De olyankor mindig azt érzem, biztos azt nézik, milyen kövér vagyok.
2020. jún. 4. 07:16
 4/31 anonim ***** válasza:
41%

Mostanában találkoztam egy 27 éves csajjal aki állandóan vigyorgott, jókedvű volt, csomót incselkedtünk és azt kell hogy mondjam öröm a közelében lenni egy ilyen nőnek.


A leírásod alapján tényleg nem lehet valami mókás melletted az élet, kb olyan mintha egy konyharobot lennél. Jó hogy mindent megcsinálsz otthon, de ebben nincs semmi szexi vagy nőies.

2020. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Te is kifogtad a legjavát
2020. jún. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen, itthon cselédek érzem magam. Semmit nem segít, ellenben elvárás van. Akkor sem segített, mikor műtöttek, akkor sem, mikor munka mellett egyetemre jártam. De elvárás az van, hogy csini legyek, meg szex istennő. Meg mindent tegyek meg, ami neki eszébe jut. Szerinte az a normális élet , ami ezelőtt 100 évvel volt.
2020. jún. 4. 07:29
 7/31 anonim ***** válasza:
20%
Nem az a baja veled, hogy nem nézel ki jól, ez egészen biztos. Magadból indulsz ki, és el sem tudod képzelni, hogy egy férfinak számíthat más is a külsőn kívül. Valószínűleg tényleg életképtelen vagy.
2020. jún. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De, az a baja velem, hogy hogy nézek ki. Hitvallása szerint egy nő csak 55-60 kilóig számít nőnek.
2020. jún. 4. 07:38
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy még vele? Írod, hogy a gyereket is egyedül neveled..

Őszintén. Én a helyedben megpróbálnék magamra figyelni, újra szexi lenni, ha nem tudsz vagy nem akarsz elválni. Bizonyítsd be, hogy képes vagy rá, legyen neked igazad!

2020. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt lefogyhatsz, azzal az egészségednek is jót teszel, a gyerekednek is jó példát mutatsz, az önbecsülésed is kicsit helyrerázódna. Ez lenne az első lépés.

Második lépés (párhuzamosan mehet az elsővel is) a válás megindítása. Ez nem élet, kérdező. A férjed csak teher, ha elválsz tőle, kevesebb ember után kell takarítanod és közben még csak szidalmakat sem kapsz. Máris jobb kedved lenne és többet mosolyognál.


Az a baj, hogy a férjed nem szeret és nem is tisztel téged, és az elmondásod alapján ez soha nem is volt így. Szóval nem értem, miért akarnál ebben a kapcsolatban maradni, hogy megkeserítsd a saját életed. Ilyen példát akarsz mutatni a gyerekednek? Ha kisfiú, ha kislány, mindenképpen káros párkapcsolati minta ez neki, amiből hátránya származik majd a felnőtt életben a saját kapcsolatai kialakításánál. Plusz csak idő kérdése, hogy még jobban megalázzon (még az eddigieknél is jobban) és megcsaljon, ha esetleg eddig még nem történt meg. Vagy azt is elnéznéd neki?


Ilyen "férfival" mondjuk nem is értem, miért álltál össze egyáltalán, nehogy azt hidd, hogy ez az általános és a normális. Más férfi (nem idézőjelben) igenis megbecsüli a párja munkáját, amit tesz érte és a családért, sőt, nem várja el tőle, hogy teljesen egyedül teljesítsen minden területen, mert nem mindenki maradi begyöpösödött tökfej.

2020. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!