Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivan mar engem?

Figyelt kérdés
Baratommal heti negyszer szexeltunk, volt hogy tobbszor, ami lecsokkent ket hetente 1-re. Probalok kozeliteni fele este elalvas elott, puszilgatom de semmi. Azt mondja faradt, almos. Mindig ez a kifogasa. Az utobbi idoben magaval viszi a telefonjat a furdobe. Arra gondoltam hogy lehet maszturbal elotte... Nem hiztam, nem is fogytam szoval teljesen normalis az alakom, mint az elejen, nem ertem miert nem kivan.
2020. jún. 4. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre az jutott eszembe, hogy a fürdőbe azért viszi a telefont, mert van valakije. Nem akarja, hogy megnézd a telefonját, vagy onnan üzen neki. (Ne legyen igazam.)
2020. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez a magával viszi a fürdőbe a telefont tipikus recska parti. Haverom is ezt csinálja.
2020. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ezt inkább a pároddal beszéld meg
2020. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha több időt elidozik, én is inkább arra szavazok, hogy massal beszel
2020. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Ne csak este kezdeményez.. Legyél spontán, bevállalós, izgalmas.
2020. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyiss rá! Akkor megtudod mit csinál olyankor.

Egyébként meg kérdezd meg őt mi a problémája.

2020. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!