Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet segíteni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet segíteni egy olyan kapcsolaton, amiben a férfinak a kapcsolatban nincs szüksége a szexre?

Figyelt kérdés

Ha igen, sikerült ezen változtatni? Mivel és hogyan? Nagyon szeretjük egymást, minden működik de számára az életben a szex nem fontos és ha heti 1x együtt vagyunk az már jó. Nagyon nehéz így nekem és nem igazan tudom megértetni vele, hogy ez így nem normális. :( Nincsenek nagy igényeim már, nincs petting, nem is volt.. De a szexről már nem akarok lemondani.

Nagyon szeretném ha valahogy " át tudna kapcsolni"...



#szex #Halvérű
2020. jún. 6. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem tud átkapcsolni, ő ilyen. Miért nincs petting? Az egy dolog, hogy eltérőek az igényeitek, valahol félúton kellene találkozni, de ezek szerint még szándéka sincs neked örömöt okozni. A helyedben a szakításon gondolkoznék, ha a beszélgetés nem segít!
2020. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Savlekotő ***** válasza:
97%
Nem nincs kapcsoló,ezek vége a félre kúrás,meg hogy a sarki hentesre is izgultok.. Nem megy,keress olyat akivel egyforma az étvágy..
2020. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem illetek össze. Egyikőtök se "jó" vagy "rossz" csak simán nem. Neked kínlódás, ha nincs. Neki az, ha van. Ez így egy elég komoly különbség kettőtök között, lehet jobban járna ő is egy másik olyan emberrel aki nem szereti a szexualitást, te pedig olyannal aki igen. Ebből úgyis konfliktus lesz, rosszabb esetben félrelépsz, ami jellemtelen dolog.
2020. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem illetek össze.

Én elválnék.

2020. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Ne várj csodát, én évekig küzdöttem, azt hittem, “meg tudom változtatni”, nem sikerült. Bevetettem mindent, hogy felkeltsem az érdeklődését, most ott tartunk, hogy 3,5 éves a kisebbik gyerekünk, a születése óta 2x volt szex...bennem már olyan gátlások alakultak ki, hogy ha már akarna sem tudnék lefeküdni vele.
2020. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 basszus, az nem semmi 😔
2020. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pettinget azt kb fél évente emlegetem, akkor egyszer "belenyúl a bugyimba" és ennyi, orálisan még sosem elégített ki, mert azt egyszer próbálta és nem szereti...
2020. jún. 6. 20:34
 8/17 A kérdező kommentje:

#5 ez szörnyen hangzik.... Pedig annyira reméltem, hogy van valami pozitív példa, tanács, bármi...

Egyszerűen képtelen vagyok elfogadni, nálunk mindig az a válasz rá, hogy sajnálja, neki nincs étvágya, defektes.

2020. jún. 6. 20:36
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Pedig nincs is annál jobb és finomabb 😋
2020. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha defektes, akkor nem várhatsz változást. A jelek szerint neki nincs is akarata változtatni. Így vagy elfogadod ezt a helyzetet, vagy lelépsz. Én az utóbbit választanám. A francnak sem kellene egy nulla szexuális vággyal, kultúrával rendelkező ember.
2020. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!