Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar,ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar,ha a parotok kettesben találkozik ellenkező nemű baráttal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem arra irányulna, hogy titeket zavar-e, ha esetleg a baratotok/baratnotok találkozik egy nővel/férfival,aki baráti minőségben van jelen a parotok életében. A találkozóról természetesen tudsz.

Én azt vallom,hogy férfi és no között nincs barátság,esetleg akkor, ha semennyi szexuális vonzalom nincs a felek között.

Ti hogy vélekedtek erről?


2020. jún. 6. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavar.
Nem zavar annyira, de azért nem esik jól.
Egyáltalán nem zavar.
51 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kiről van szó. A páromnak van egy lány barátja, akivel együtt nőttek fel, én is nagyon jóban vagyok már vele és az egész családjával is. Egyszerűen úgyis történt volna már köztük valami, ha akarták volna, de ennyi év alatt semmi nem volt köztük, így nem érzem, hogy aggódnom kéne miatta. Inkább örülök, mert én is megismertem és általa sok jó új embert is (a családját)!

Viszont egy teljesen új női “baráttal” való kettesben találkozgatást én sem értékelnék.. Bár az már jó ha magátol elmondja, és nem titkolózik róla, biztosan ragaszkodnék ahhoz, hogy bemutassa nekem is, mert én úgy érzem, hogy ha találkoznánk és érezném, hogy valami nem okés a lánnyal vagy a párommal a jelenlétében, akkor zavarna, ha kettesben találkozgatnak.

2020. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Regiekkel talalkozhat, ujakkal meg milyen szandekbol talalkozna kettesben? Nem szokott egyaltalan uj lanyokkal haverkodni. Eleg gyanus lenne, ha hirtelen kettesben akarna talalkozni valami most megismert novel.
2020. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonos nemű barátaival sem találkozik kettesben, így nyilván szembetűnő lenne, ha ellenkező neművel menne el valahová. De ha ismerem azt a bizonyos barátot, jóban vagyunk, láttam már őket egy közegben, akkor indokolt esetben el tudnám fogadni, de akkor sem örülnék neki kifejezetten.
2020. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha ilyen gyerekkori ismeretségbol van, akkor szerintem létezhet barátság,de akkor sem értem,hogy miért lenne olyan fontos KETTESBEN találkozni,vagy miről kell annyira beszélni,amit egy baráti összejövetelen ne lehetne megtenni.

Mi megbeszéltük, miután találkoztam egy régi fiú ismerősömmel kettesben,akit ő is ismer(és persze párom tudott a dologrol),de a srác akivel voltam,kb teljesen randinak nézte a dolgot én meg úgy éreztem,mintha ezzel megcsaltam volna a barátomat. Szóval ezután megbeszéltük,hogy nem találkozunk így kettesben ellenkező neművel,mert egyikünknek sem esne jól. Attól függetlenül,hogy mikori az ismeretség az ellenkező nemű baráttal.

2020. jún. 6. 21:16
 5/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem is van férfi barátom, akiért életem és vérem. Az esküvöi tanúm is ő volt, és mégsem volt köztünk soha semmi. És nem is lesz. Nem gyerekkori barátok vagyunk, felnőttként találkoztunk, edzőtársak voltunk.

A férjem én simán elengedem, még akkor is ha a nőhöz semmilyen száll nem fűzi. Felnőtt ember.

2020. jún. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Miről kell kettesben beszélgetni? Miért, te ha azonos nemű barátoddal találkozol, akkor is magad mellé ülteted a párod, hogy hallgassa végig? Azért "kell", mert lehet, hogy nekem nincs titkom a párom előtt, de a barátomnak lehet. Ugyanis ő az én barátom, és,amit a barátom velem barátként megoszt, azt nem feltétlenül akarja egy félidegennel(párommal) is. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy mindenkinek kell lennie egy ellenkező nemű barátnak, akit a párja köteles elfogadni, de ha az illető valóban BARÁT, akkor önmagában az, hogy kettesben beszélgetnek, teljesen normális és jogos.
2020. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem így értettem,hogy miért nem előttem beszélik meg ezeket s dolgokat,hanem hogy miért nem a közös baráti társasággal? Nyilván nem kell előttem olyan dolgokat elmondania,amik nem tartoznak rám. Felnőttek vagyunk, nem akadályozzuk semmiben egymást, senkinek nincs megtiltva semmi, csak megbeszéltük,hogy mindkettőnknek rosszul esne egy ilyen szituáció.
2020. jún. 6. 23:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Nálam van, hogy az egyik barátommal ezt beszélem meg, a másikkal azt. Igaz, nincs is nagy baráti társaságom. Akikkel együtt járok bulizgatni, mint társaság (már nem járok, mert öregebb vagyok már), azokat sokkal felületesebb kapcsolatnak tartom, mint a valódi bizalmas barátaimat. Őket viszont mind különböző helyen ismertem meg, nem is ismerik egymást, így nekem az a természetes, hogy igen, kettesben beszélgetek velük. Ha lenne egy gyerekkori fiú barátom, nyilván vele is így tennék, de nincs. (Egy barátnőmnek van, kettesben szoktak találkozni mindig, a párja semmi problémát nem csinál ebből.)De ha ti elméletben beszéltetek erről, és egyikőtőknek sincs ilyen, akkor mi a probléma? Mindenki a saját tapasztalatát fogja leírni, ami náluk működik, de az nem azt jelenti, hogy másnál is működne. De ha véleményt gyűjtesz, leírom. Engem nem zavarna, ha régóta barátok, és találkozhatok velük egyszer. Szerintem egyértelműen látszik, hogy milyen a kapcsolat. Ha látnám, hogy nincs mitől félnem, nem is problémáznék.
2020. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak véleményt gyűjtők,kiváncsi vagyok,hogy hogy állnak emberek a dologhoz. De ahogy látom,a szavazás alapján az embereket többnyire zavarja/zavarna a dolog.
2020. jún. 7. 00:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok most párkapcsolatban, de leírom, hogy nálam hogy működne:


A ti szituációtokban megértem, hogy úgy döntöttetek, hogy nem találkoztok más nemű barátokkal kettesben, mert egy kellemetlen szituációba keveredtél, és ez mindkettőtöknek rosszul esett. Viszont rengeteg olyan kapcsolatot látok, ahol az egyik fél megszabja a másiknak, hogy kikkel, mikor, hol, és milyen körülmények között találkozhat, megtiltja, hogy a másik nemmel bármilyen kapcsolata legyen, és ez nekem általában egy óriási vörös zászló. A másik ember nem a tulajdonom, hanem egy önálló döntésekkel rendelkező felnőtt ember, ha pedig olyan nagyon félre akar menni, akkor félre is fog.


Nekem vannak fiú barátaim, valaki gyerekkorból, valaki felnőttkorból, valaki baráti körből, de van olyan is, akivel nincs sok közös ismerősünk, és csak ketten vagyunk, amikor találkozunk, és egyiktől sem akartam semmit. A párom tudna ezekről a barátaimról, be is mutatnám őket neki, hogy tudja, hogy nincs mi miatt aggódnia, tudna arról, ha találkoznánk, meg úgy egyébként is bizonyítanám neki, hogy hűséges vagyok hozzá, komolyan gondolom vele, és a fiú barátaim nem töltenek be több szerepet az életemben, mint ő, ha pedig új emberrel/régi ismerősökkel kapcsolódok össze, akkor tudatom vele, hogy kapcsolatban vagyok. A páromtól is egy hasonló jellegű "tiszteletet" várnék el.


Persze ez nem azt jelenti, hogy heti 2-3x kétszemélyes hosszú találkozókat tervezek a fiúbarátaimmal a párom háta mögött, hanem azt, hogy ha pl. úgy adódik, hogy egy barátom szeretne beülni valahová beszélgetni, és pl. bizalmasabb a téma, vagy a párom nem ér rá, vagy mondjuk négyszemközti megbeszélésem van munkaügyben egy olyan ellenkező neművel, akivel alapból jó viszonyban vagyok, akkor ezt nem tartom bűnös dolognak. A párom részéről ugyanez.

2020. jún. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!