Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok nélkül mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nélkül mentek valahova, hányszor "jelentkeztek be" neki, hogy meddig maradtok?

Figyelt kérdés

Pénteken a szomszéd kislány megkért menjek velük sétálni, mikor hazaértem a munkahelyről, majd be is hívtak engem és ott maradtam este 10-ig. Hazafele a buszon a párommal chateltem, ez viszont hirtelen ötlet volt, ìgy szóltam neki, hogy átmegyek a szomszédba, és írok majd ha hazajöttem. Estig a 2 gyerekkel játszottam, fürdettük őket stb (nagyon szeretnek engem, végig "rajtam lógtak") aztán a szüleikkel beszélgettünk elég sokáig, eltelt az idő. Mikor hazaértem, írtam a páromnak, de nem válaszolt. Gondoltam biztos alszik. Tegnap sem válaszolt egész nap, majd este jól leszidott, hogy mi az, hogy én nem írok neki egész este, hogy mikor érek haza, majd ő is így fog viselkedni, ennyi erővel nekem semmi közöm nincs hozzá ő merre van, mit csinál és jobb lenne, ha szakítanánk.

Teljesen ledöbbentem. Megírtam neki hol vagyok,mikor mentem át, mikor jöttem haza. Mikor a gyerekekkel voltam,megmondom őszintén nem is volt eszemben telefont nyomkodni, utána meg beszélgetés közben szintén nem. Nem túlzok, de sosem járok szinte sehova esténként. Most fordult elő ilyen hosszú idő után. Tudta merre vagyok és kikkel. Ezért miért kell szakítani?? Ráadásul nem is tűntem el egy szó nélkül. Jól éreztem magam, de teljesen elvette a kedvem ezzel a hülyeséggel. Mi lenne ha bulizni járnék?


Ti hányszor "jelentkeztek be" a párotoknál, hogy meddig fogtok maradni ha nem vele vagytok?

25N


2020. jún. 7. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A párod hülye. Nem szabad egyáltalán engedni az ilyen fokú ellenőrizgetéseknek. Egyébként az a normál amit te csináltál szerintem.
2020. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Általában ha elmegyek, akkor mondok egy becslést, hogy kábé mikorra tervezek hazaérni, de azért ezt mindig ilyen feltételesen mondom. Aztán néha csak küldök neki egy szívet messengeren vagy ilyesmi, esetleg ha változik a terv, akkor szólok neki, de nyilván ha a barátaimmal vagyok, akkor a másik ember iránti tiszteletből sem fogom egész este a telefonom nyomkodni és a párommal beszélgetni. Ha ezt akarnám, akkor ennyi erővel otthon is maradhattam volna. Ez nálunk fordítva is így működik.

És mindezt úgy, hogy mi amúgy eléggé egymásra vagyunk tapadva, mondhatni "össze vagyunk nőve", de valahogy amikor külön vagyunk, az a normális, hogy a többi emberrel foglalkozunk. Tudjuk egymásról, hogy kikkel és hol van, kábé sejtjük, hogy mikor ér haza, érdemes-e ébren megvárni vagy inkább ne is erőlködjünk, ilyesmi, de amit a te párod csinál, az nonsense. De örülj neki, jobban jársz egy ilyen bizalmatlan, ellenőrizgetős pasi nélkül, hosszú távon csak korlátozni akarna.

2020. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

"jobb lenne, ha szakítanánk."


Erre nyugodtan mondhatod neki, hogyha neked arról szól a kapcsolat, hogy folyamat ellenőrzès alatt vagy, ill. vagytok egymás által, állandóan be kell jelentkezni, pontos időket mondani, akkor köszönöd szèpen, ebből nem kèrsz, ès akkor tènyleg jobb ha szakítotok. Ès ennyi.

Sajnos ezt csak így lehet, kemènyen ès határozottan, máskülönben teljesen kontroll alatt fog majd tartani. Már most is valamilyen szinten ez van. Ok, szólsz, hogy hova mèsz, de azèrt ez marha nagy túlzás, ennyire nem kell egymás szájába lenni, hogy mindig percre pontosan tudd, hogy a másik mit csinál, hol van. Erősen látszik, hogy fèltèkenysèg meg kontrollmániás idióta. Gondolom azèrt lett zabos, mert ette a kefèt, hogy hol vagy már, eddig biztos nem a szomszèdnal vagy, biztos már egy másik pasival...

Nagyon vigyázz vele, az ilyen csak tönkretenni tudja az embert. Most is manipulált, hogy elhidd milyen nagy bűnt követtèl el, majd bűntett azzal, hogy nem jelentkezik egy napig. Ès már magad is meginogtál, ezèrt is tetted fel ezt a kèrdèst, mert kezded elhinni, hogy tènyleg te hibáztál. Pedig NEM!

Kicsit olvass utána a bántalmazó kapcsolatokra, neten sok cikket találsz róla. Mert erősen kezd erre hajazni a törtènet. Hiába tűnnek ezek a jelek ártalmatlannak, nagyon nem azok. Kis lèpèsek, melyek mind azt èpítik fel, hogy teljesen uralkodni tudjon rajtad. Állandó ellenőrzès, hamis bűntudat keltès, büntetès,manipulálás jellemzi.

Olvass utána, ès gondold át nagyon a kapcsolatotok. Ne hagyd magad!

2020. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Egyszer sem.

29N

2020. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Ha tényleg nem jarsz sehova,akkor lehet,hogy csak féltékeny volt mert hozza van szokva,hogy mindig hozza mész haza. Én ezt tudom elképzelni.

Mi rendszeresen megyünk egymással és egymás nélkül is találkozni,bulizni a barátokkal,ezeket mindig előre megbeszéljük hogy kikkel,hova és hanyra megyünk és hogy kb mikor megyünk haza. Eddig sosem volt probléma belőle :)

21N 21F

2020. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Gondoltál rá, hogy vele beszéled meg hogy mégis mi zavarta a dologban?

Ha valaki nincs itthon a családból akkor én szoktam aggódni, rosszul érzem magam és azon kattogok hogy mi lehet vele, nyilván nem akarok 80 éves nagyinak tűnni így többnyire lenyelem de azért jó ha az ember tudja a párjáról, szerettéről hogy mikor fog hazaérni.

Ha csak ennyiről van szó akkor szerintem nincs miért felkapd a vizet, ha arról hogy mindenről tudni akar amit épp csinálsz az már kóros de azt is meg lehet beszélni vele, hogy az ilyen elvárásait építse le, mert nem vagy a tulajdona.

2020. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem lakunk együtt és megmondom őszintén, azt sem hiszem, hogy annyira aggódna értem, mert van, hogy napokig nem is keres engem. Olyankor nem érdekli hol vagyok??

Amit művelt tegnap, az nekem nagyon kamunak tűnik, valamiért össze akart veszni velem szerintem.

Nagyon jól tudja, hogy sosem csapnám be és nem csalnám meg. Pont ő mondja nekem mindig, hogy engem mindenki befolyásol és becsap. Ő is pont ezt csinálja. Én már nem akarok vele lenni. :( Most is gyomorgörcsöm van. Semmi rosszat nem csináltam, erre úgy letámad, hogy szóhoz sem jutok.

2020. jún. 7. 09:38
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

"Ha csak ennyiről van szó akkor szerintem nincs miért felkapd a vizet, "


"

Gondoltál rá, hogy vele beszéled meg hogy mégis mi zavarta a dologban?"


Nem ő kapta fel a vizet, hanem a kedves párja. Szó nèlkül beduzzogott, ès nem jelentkezett 1 napig, majd jól leszidta, ahelyett, hogy normálisan kommunikálna.

2020. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lakunk együtt és megmondom őszintén, azt sem hiszem, hogy annyira aggódna értem, mert van, hogy napokig nem is keres engem. Olyankor nem érdekli hol vagyok??"


Na igen, ez merőben furcsa. Így nèzve már tènyleg igazi gyökèr. Ő megteheti, hogy nem jelentkezik, nem keres, te meg le vagy szidva.

Ne bánkódj miatta, nem te hibáztál.

2020. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szóltam neki számtalanszor, hogy zavar nagyon az, hogy folyton én keresem őt. Ha megkérdezem mi újság vele,még fel van háborodva, hogy vele nincs semmi, mit meséljen. Ezért mondom, gyanús nekem ez a tegnapi hiszti.

Sajnos ennek a kapcsolatnak már rég annyi, csak próbáltam menteni a menthetőt, erre engem állít be egy szrnak.

Köszi a válaszokat! Legalább ti legyetek boldogok!! Szép napot!

2020. jún. 7. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!