Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekül az igazság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül az igazság elől? Miért nem beszél ,,szépen"?

Figyelt kérdés

Külön élünk még a barátommal, tervbe volt az összeköltözés, de a vírus miatt sajnos nem jött össze. Ő hétvégente van nálunk 1-23 napot, mikor mennyi ideje/ kedve van.

Én nem járok hozzájuk már több mint 2 éve, mert az anyja szó szerint idegbeteg és kidobott, barátom nem tudott mit tenni vele, mert kiszámíthatlan a nő... Egyik barátnőm írt, hogy a barátom városában lesznek szerdán, átugranak egy szülinapra, mi lenne ha eljönnének egy kávéra hozzá, és akkor talizna velem? Na nekem szörnyen kellemetlen volt azt elmondai, hogy bocis nem találkozunk, mert a barátom anyja kidobott és nem mehetek oda be. Persze más választásom nem volt, mint hazudni, hogy szerdán épp programunk van...

Szóltam a barátomnak, hogy mit irt a csaj, erre azt mondta a barátom, higy megbeszéli az anyjával, hogy ott legyünk 1-2 órát. Erre azt mondtam bocsi, de nem kell, ha két év alatt nem tudott kiállni értem, akkor most felesleges...Meg hozzátettem, hogy baromira fáj, épp ez a barátnőm meg a barátja házat kaptak anyóstól 2 év járás után, én meg 4 év után járni se járok oda...

Na erre a barátom nagyon megharagudott, h ha még 1x felhozom ezt akkor örökre vége, mondtam ne fenyegessen, nehogy már az igazság elől kelljen futni... Erre azt mondta, hogy de ő fut és nem érdekli ez a téma, ha nekem ennyire fáj menjek keressek mást, majd az ő szüleivel jóba leszek. Megkérdeztem h szakitani akar? Mert akkor ne húzzuk. Azt mondta h tudom én is, h nem, de nem érdekli ez a téma, ez van, ne keressem... mondtam neki, h jó én biztos nem irok neki.. erre annyit mondott jobb is, minek erőltetem, pedig tudja h forditott esetben én nem lennék ilyen elnéző anyámmal.

Az anyja egyébként alig főz, mos rá stb. sok veszkedés volt amiatt h mire hazaért barátom a munkából 16 után ebéd se volt pl., nem tini, 28 éves.

Miért nem tudja azt mondani kedvesen h ez van, valahogy megoldjuk stb.? Nem pedig ilyen gyerekesen viselkedni?

Meg is mondtam neki h ez nagyon nem 28 éves szint, hanem max 18, és azt mondta h akkor annyi...


2020. jún. 7. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Miert fozzon-mossos a 28 eves "gyerekre"?:D


Mar ne is haragudj kerdezo, de a kerdesedet olvasva nekem sem vagy szimpatikus!

Azt varod el, hogy veszekedjen az Anyjaval, hogy te jarhass hozza? Ne mar...

Ha nem bir elviselni az anyja, akkor ez van. Ne eroltesd! A parod pedig nem kellene hibaztatni..attol, hogy osszeveszik az otthoniakkal, teged meg nem fognak szivesen latni.

2020. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mert egyedül van az anyja, ráér :D nem csinál kb semmit egész nap

Nem kell feltétlenül veszekedni, én ennyit mondanék: ő a párom, és felhozom, ha tetszik ha nem. Az bezzeg nem volt gond mikor a barátom 17-18 évesen elhívtad az alkesz haverjait, és végighányták kb a házat. Az nem baj, de a barátnője ne menjen. Oké :D

2020. jún. 7. 20:13
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Felesleges azon töprengeni, miért teszi. Amennyiben nem provokáltad, nem álltál bele, nem mondtál csúnyát a szüleire, magyarán angyalian tűrted az ellenszenvet és a barátod szeme előtt viselkedett így az ,,anyós", ami neked egyértelműen rosszúl esett akkor valóban puhap*cs, ha ez így történt. Ezt neki kellett volna lerendezni, de ha beleálltál a "harcba", akkor én nem csodálkoznék. Számomra nem érne ennyit, hogy ilyenért bosszankodjak, ha közben kevés hozama van a kapcsolatnak, valószínűleg részedről erősebb a ragaszkodás mint fordítva.
2020. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azt mondja mindig h hiába akarja ,,lerendezni" nem tudni mikor kattan be az anyja, elmehetek de ha kidob akkor ne legeyn az h nem szólt...
2020. jún. 7. 20:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondani bármit lehet. Te tudod, hogy neked ennyi elég-e. Am ha minden más rendben van, akkor sztem nem áthídalhatatlan akadály, de nekem úgy jött le, hogy nem áll olyan biztos lábokon a kapcsolat.
2020. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ebben a részében igaza volt, mert volt rá példa h kidobott újra és újra ok nélkül, úgyhogy azóta nem járok oda. Ne sértegessen senki azért mert rendesen viselkedek..
2020. jún. 7. 20:21
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Sztem mérlegelj a többi tény fényében, mennyire vagytok meg jól, mennyire gyakran veszekedtek, akár emiatt is.
2020. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én vagyok a veszekedősebb amúgy :D ő egy nagyon lesz.rom ember, nem érdekli sok minden, én meg hangot adok a dolgoknak, ha kell, ha nem...
2020. jún. 7. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ilyen 2 ève lerágott csont tèmával nem kellene már előhozakodnod, ès az orra alá dörgölni újból ès újból. Ebben igazat adok neki. Meg a leírtak fènyèben annak se látom èrtelmèt, hogy összebalhèzzon az anyukájával. Attól mèg ugyanúgy nem fog szeretni tèged. Ezt a dolgot el kell engedni.

Inkább az összeköltözèsetekre fordítsatok energiát.

2020. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

"Szóltam a barátomnak, hogy mit irt a csaj, erre azt mondta a barátom, higy megbeszéli az anyjával, hogy ott legyünk 1-2 órát. Erre azt mondtam bocsi, de nem kell, ha két év alatt nem tudott kiállni értem, akkor most felesleges...Meg hozzátettem, hogy baromira fáj, épp ez a barátnőm meg a barátja házat kaptak anyóstól 2 év járás után, én meg 4 év után járni se járok oda..."

Miért, azzal, hogy próbált beszélni vele, de nem tudott mit tenni hol nem állt ki melletted? Helyette ő utazik hozzátok, legalább megtesz ennyit, ezzel életben tartja a kapcsolatot, energiát fektet bele.

Meg mi az, hogy kaptak anyóséktól házat, ti meg nem??? Nincs két egyforma család, a ház nem automatikusan jár... neked is aztán vannak tévképzeteid... én is marhára kiakadtam volna rád.


31N

2020. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!