Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadás a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadás a barátnőm részéről?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatban vagyok egy lánnyal ő 19 én 20 éves vagyok és szerinte már ideje lenne tököt növesztenem és kezdeni valamit vele.


Igen a szexre gondol, mindig kérdezgeti tőlem, hogy nem tartom vonzónak vagy hogy mást szeretek, vagy kedvem nincs hozzá meg ilyeneket állandóan és szerinte a fiúknak már vannak szükségletei nemhogy 20 évesen de 14 től felfelé. Szerinte nem gondolom komolyan a kapcsolatot és nem tud férfiként nézni rám, mert nem dugom meg, így szó szerint a szememre hányta.


Ez jogos a részéről?



#barátnő, kiakadás, szex, fiú, lány, kapcsolat, komoly, férfi
2020. jún. 9. 20:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Igen, bár hogy már a 14 évesekről is van fogalma, elmenne tőle a kedvem...
2020. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2020. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Szereted? Más területeken bizonyítod? Mert szerintem ha igen, inkább örülnie kellene, hogy van egy srác, aki nemcsak azt akarja tőle. Természetesen nem azt mondom, hogy szexre nincs szükség.
2020. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Vallási okokból nem teszed? Ha igen, akkor olyan lányt kéne keress.
2020. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Vagy kamu vagy tini kategória. Az életkor nem minden...
2020. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Savlekotő ***** válasza:
75%

20 évesen tényleg fura hogy szóvá kell tenni hogy nincs szex,és miért nincs.. Ha nem fogsz vele lefeküdni majd lefekszik vele más,ez ilyen,a szex egy idő után alap egy párkapcsolatban ahol a másik már faggat a miért nincsről ott bajok vannak. Jó nem az első randin kell egymásra ugorni mint a nyulak,de egy idő után el kell jutni oda hogy ez közösen működjön,mert ha a szex nem jó együtt előbb utóbb úgyis véget ér az a kapcsolat. Szerintem lehet nem egymást keresitek vagy más a szeretet nyelvetek..

70F

2020. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Jogos lehet, bár nem derült ki mennyire friss a kapcsolat. Mi az oka, hogy nem akarsz vele lefeküdni?
2020. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem mindegy, mióta vagytok együtt. Ha ismered 1-2 hete, akkor nem jogos, viszont ha már pár hónapja járogattok, akkor azért valóban itt lenne az ideje a dolognak. 19-20 évesen már gondolom egyikőtök sem szende szűz, hogy másfél évig húzzátok az együttlétet.


Bár megjegyzem, ha ennyire másképp álltok a szexualitáshoz, akkor gyanús, hogy nem igazán illetek össze, legalábbis ebben a kérdésben.

2020. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%

Küld hozzám

36F

2020. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk is beletelt párommal 2honapba mire szexre került a sor. Én vagyok a nő, és én már hamarabb is benne lettem volna, de ő így akarta. Ráadásul mi nem is 19,20 évesek vagyunk. Hanem 30asok.

Szerintem a baratnodnek örülnie kéne, hogy valaki nem csak megdugni akarja, és nem ilyeneket mondani.

2020. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!