Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja segít nekem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja segít nekem, de sose segít, ez miért van?

Figyelt kérdés

Orvosi vizsgálatokra járok ami elég drága, a párom azt mondja segít kifizetni, de amikor eljon a nap, eszébe sincs pénzt adni max ha célzok rá. Eddig csak néhányszor fizette ki, de akkoris célozgatnom kellett rá, mert megmondom őszintén kicsit szégyellek vele erről beszélni. De ha rákérdezek nála hogy miért nem ad pénzt amikor ugyvolt ad, akkor annyit mond hogy 'jó adok'... Pedig csak 20.000 forintokrol van szó.

Olyan is volt hogy vettem egy 70.000forintos dolgot magamnak, de csak azért vettem meg mert ugyvolt kifizeti a felét, de a kasszához már oda se jött, szerencse hogy volt nálam elég penz.



2020. jún. 10. 08:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
A pénzfa örökzöld, rázni kell, sosincs ősz.
2020. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Na basz*i... Kösz.
2020. jún. 10. 09:02
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
Mióta vagytok együtt? Közös kasszán vagytok talán? Miért neki kéne kifizetni az orvosi vizsgálatodat vagy bármidet?
2020. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%

20.000ft nem olyan kevés, de ha mondja akkor valóban ki kéne fizetni

Mióta vagytok együtt?

2020. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Másfél éve. Nemvagyunk közös kasszán mert nem élünk együtt. Úgy gondolom támogatni kéne egymást mindenben tehát ebben is. Így előbb utóbb az összes pénzem elfogy, ezért gondoltam ő is segíthet nekem, hogy tovább húzza a pénzem, lassan vége az orvoshoz jarasnak végre..
2020. jún. 10. 09:07
 6/40 A kérdező kommentje:
De amugy itt az a lényeg, hogy ő aztmondja segít nekem, de mikor eljon az idő, akkor olyan mintha elfelejtette volna, pedig ha szólok akkor ad, de szólni meg kellemetlen nekem. Ő is gyűjt, neki is kell a pénz, de akkor ne ajánlja fel
2020. jún. 10. 09:09
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
Nem tud nemet mondani, az a baj.
2020. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
70%

Én egyáltalán nem várnám el a páromtól, akivel együtt sem élünk, hogy a 70ezres cuccom felét kifizesse függetlenül attól hogy felajánlja, vagy az orvosi vizsgálatokat. Te nem dolgozol? Előbb kérnék a szüleimtől ilyenekte, mint a barátomtól, de még tőlük sem.

25n

2020. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
76%

Miért kéne neki kifizetni neked több százezer forintot? De most komolyan.

Indokold már meg.

2020. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%
Külön kasszán vagytok, akkor nem értem miért ajánlotta fel. Jó fej akart lenni?
2020. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!