Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy visszahódítsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszahódítsam a párom?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt vagyunk már 1 éve, Ketten egy családi házban. minden jól működött köztünk, csak az utobbi időkben kicsit elhanyagoltuk egymást, kialakult mindkettőnknek a kis külön élete is egy háztartásban. Nem is gondoltam hogy ez akkora baj lehet, en ugyan ugy szerettem mint a legelején, csak sajnos ő közben összeismerkedett interneten egy személlyel akihez egyik nap titokban ellátogatott, én pedig rajtakaptam... sosem gondoltam erre hogy ilyent megtesz. Egy napot ott volt de en nagyon szeretem még most is, ezért visszajött hozzám hogy probálkozzunk. Most együtt vagyok egy légtérben, felőle már nincs az a nagy szeretet, viszont normalisan viselkedik velem, de közben tudom hogy a masik személy iránt is érez.. A kérdés, hogy most ebben a helyzetben mit kellene tennem hogy ujra érezzen irántam is valamit? Én mindent kész vagyok érte megtenni. Szeretném tudni mit szabad és mit nem ebben a szituációban, mi lenne a helyes döntés hogy visszakapjam? Lebeszélő kommenteket nem akarok, mert nekem igenis jelent annyit hogy megprobaljam vele ujra.

2020. jún. 10. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
... és mi történt az alatt az 1 nap ottléte alatt köztük? Mert azért az se mindegy...
2020. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt csak a nyílt kommunikáció segít. Hiába ment vissza, ha ugyanúgy éltek egymás mellett a saját kis világotokban. Próbálj közeledni, beszélgetést kezdeményezni, üljetek le együtt vacsorázni. Kapcsoljátok ki a tv-t és a telefonokat, foglalkozzatok egymással. Legfőképpen beszéljétek meg, hogy mi vezetett idáig, hogy neki másra van szüksége és vajon úgy érzi e ,hogy ez el tud múlni. Mit hajlandó megtenni a kapcsolatotokért?
2020. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt már elég késő a problemara megoldást keresni, vidd el valahova, randizzatok, puncsold vissza magad. Hátha sikerül
2020. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramos ökle ***** válasza:

Nem próbáltátok megbeszélni idejében?

Mert ha nem, ő meg egyből máshol kereste a megoldást, nem pedig veled, akkor hidd el, h ebből már nem lesz semmi.

Az első az lenne, h ha érzi valaki, h nem oké a kapcsolat, akkor megpróbálja helyrehozni. Beszél róla, ötletel. Te pedig tudsz erről, mert neked mondja.

Ha itt volt ilyen, akkor vagy nem figyeltél, vagy ő nem gondolta komolyan, annak ellenére, h megtetted, amit tudsz.

Ha mondott valamit, érezte a bajt, és változást akart, akkor itt a lényeg, h te ezt nem vetted figyelembe, tehát itt kell változnod. Hogy miben, azt beszéljétek meg.

Viszont ha nem volt ilyen jelzés, csak egyszerűen elhidegült, aztán már egy másik emberrel kezdett, akkor nem is akarja igazán helyrehozni ezt, hiszen mondta volna.

Ebben az esetben nem sok esélyed van. Esetleg élhetsz tovább hazugságban, ha ez neked megfelel.

Egy próbát megér a dolog, de ha nem változik semmi a jó irányba, akkor te leszell a balek, akit csalnak, és aki nem tudja, h miért teszik ezt vele.

2020. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állítása szerint nem történt semmi köztük, de annyi biztos hogy megkedvelte és érez iránta valamit... és ugyan úgy irántam is.. és most csak vagyunk.. ugy viselkedik mint általában, De nem mondott semmi konkrétat, csak hogy szeretné megprobálni velem de idő kell neki hozzá, szoval nem lehet vele megbeszélni.
2020. jún. 10. 13:52
 6/8 Synesztro ***** válasza:
32/F Mindenek felett, légy vicces. Az minden nőnek bejön egy bizonyos szintig, a párod szintjét neked kell ismerned. Vigyázz, nehogy félre értelmezze, hogy a kialakult helyzeten vidulsz ilyen önfeledten! Beszélgess vele, és lepd meg a viselkedéseddel, pl. hirtelen ötlettől vezérelve, ajánld fel, hogy menjetek ki valami parkba tollasozni egyet, vagy egy mini kirándulás, ahol vidíthatod. Az a legnagyobb bajotok, hogy nincs élményetek. Erről neked kell most gondoskodni. Nem kell nagy hűhó, csak zökkenjetek ki a 7köznapok monotonitásából. Vagy elsétáltok valami kicsit másabb helyre. Légy spontán, közvetlen, előzékeny, de mindezt összevetve ne add ki magad másnak, mint ami vagy, mert annak semmi értelme. Kérdezgesd, és hallgasd meg. Mindegy milyen témában. A nők is nagyon szeretnek beszélgetni, de a férfiak többsége általában csak mondja a magáét, ami a nőket egy idő után idegesíti. Kezdeményezz, és még egy apróság. Soha ne félj bocsánatot kérni, ha hibáztál. Például.: Kérlek bocsáss meg nekem, mostanában elhanyagoltalak. Ne haragudj. De ez ne csak üres kamu duma legyen, gondold is így, vagy inkább ki se mond! Mi pasik előbb amputáltatjuk a fél karunk, minthogy bocsánatot kérjünk. Ami az egynapos kiruccanását illeti, meg se említsd, és ne faggasd. Ha minden flottul megy, pár nap múlva úgyis felhozza, és elmondja magától. Sok sikert kívánok nektek;)
2020. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáljatok többet beszélgetni több közös program figyeljetek oda egymásra. A problémáitokat beszéljétek meg.
2020. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak ha valaki kíváncsi :)

Sikerült visszaszereznem, hallgattam rátok és igazából bejött a dolog nagy nehezen. Kicsit nehéz volt újra megbízni benne mert meg is csalt az emberrel engem akkor. Kb fél év biztos kellett hogy azt mondjam mostmár tényleg bízom benne, de újra jó lett a kapcsolatunk, sőt sokkal jobb mint előtte, sokkal jobban odafigyeltem mindenre és foglalkoztam vele, még eljegyzés is volt.

Eltelt egy év és szinte ugyan azon a napon mikor megcsalt, újból megtette, lelépett szó nélkül titokban, semmi előzményen nem volt, még egy kisebb vita se.. még aznap össze is költözött a újabb kiszemeltjével. Letiltott mindenhonnan, mástól kellett megtudnom hol is van, hova lett hirtelen... Eltelt 3 hónap azóta de még mindig sokkol a dolog, hogy az életem egyik legszebb része megszűnt létezni, kitörlődött egyszerűen és itt hagyott minden emlékkel és érzéssel amit most mind el kell magamba temetni.

Én megtanultam a leckét.. aki egyszer megteszi veled ezt, az másodjára is megfogja. Én sokat küzdöttem érte, de nem éri meg új esélyeket adni mert sosem lesz jobb onnantól.

2021. aug. 28. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!