Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bízzon meg bennem újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzon meg bennem újra?

Figyelt kérdés

Hazudtam egy pitiáner dologban a barátomnak, amit már nagyon bánok, mert ennek hatására egyáltalán nem bízik bennem. Azt mondja semmit nem hisz el már nekem és azon gondolkodik mennyi dologban hazudhattam még neki. Szakított is velem emiatt, de végül megnyugodott és együtt vagyunk.


Mit tegyek, hogy ne legyenek ezek benne? Hogyan tehetném jóvá azt, amit elrontottam?



2020. jún. 10. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj neki többet a legapróbb dologban se.
2020. jún. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lesz, idő és rengeteg türelem, na meg persze az, hogy innentől kezdve sosem követed el ezt a hibát. Hiába volt pitiáner dolog, hónapokig is eltarthat, mire újra képes benned bízni.
2020. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igy van ne hazudj neki soha többet és idővel visszatért a bizalma.
2020. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a tüske, már mindig ott fog maradni.

Megbocsájtani lehet, de feledni sosem.

Kívánom, hogy sikerüljön, sok sikert. Az idő majd bizonyítja, hogy ha Te nem hazudsz többet, a barátodnak, mennyire sikerül visszaszerezni a bizalmát!

2020. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. jún. 10. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!