Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom azt mondta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom azt mondta a legjobb barátainak, hogy azért lett vége mert hülye volt és ezért én elhagytam! Ez nem így volt! Miért mondta ezt a barátainak?

Figyelt kérdés

Azért lett vége két év után mert szerinte nem megy ez tovább, nem látja a közös jövőt..


Lehet megbánta?


Én nő: 28 Ő férfi: 34



2020. jún. 10. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vissza akarod fogadni? ne már...
2020. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Két napja vesztünk össze!

Igen mert nem sikerült megbeszélni, úgy voltam vele hogy ha nem akarja folytatni én lelépek! Viszont hiszek abban ha megbánta és keres...

2020. jún. 10. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért volt hülye, mert azt mondta, hogy nem lát közös jövőt.

Gáláns, lovagias volt a barátai előtt, hogy azt mondta, hogy a hülyesége miatt te hagytad el.

Mindenesetre ne hallgass meg közvetítő barátokat, ne adj a a szavukra.

Vagy mondta, vagy nem mondta.

Ha keres, még lehet beszélni a kapcsolatotokról, de

az is lehet, hogy a megszokás húzza vissza. Legyél óvatos.

Ugyanis, ha most vissza akar jönni, az nem jelenti azt, hogy veled tervezne hosszú távon, hogy két nap alatt megváltoztak volna az érzései, elképzelései.

Viszont a te idődet venné el egy normális kapcsolattól.


Egy férfi kényelmes, ha van hova eljárnia, ha benne van egy kapcsolatban, ritkán borít addig, míg nem jön össze egy "jobb".

2020. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akar rossz színben feltűnni, nem akarja, hogy úgy nézzenek rá, hogy milyen szemét, aki dobta a barátnőjét.
2020. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Verd meg ez egy gerinctelen pali
2020. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit mond másoknak, az a lényeg neked mit mondott. Lehet nem akart a haverjaival sokat beszélni és megpróbálta rövidre fogni, de nem látok a fejében miért ezt mondta. De nem hinném megbánta ez alapján.
2020. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!