Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk,ha szakítás után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,ha szakítás után nem keresem az exem,az egy jó döntés ?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt szakítottunk, még volt némi megbeszèlni valónk,de mától úgy döntöttem legalább 3 napig nem keresem.

Szeretném ha észbe kapna.

Remélem jó döntés,mert nagyon szeretném visszakapni 😞

L/19


2020. jún. 11. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd visszakapni, akkor nem játszmázz.
2020. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem csak 3 napig, hanem többet egyáltalán nem keresed, az valóban jó döntés. Így legalább te is rájöhetsz idővel, hogy felesleges egy olyan ember után futni, aki nem szeret és aki eldobott magától. Ha az a kapcsolat annyira szuper lett volna, nem lett volna vége.
2020. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1-es,akkor mégis mit tegyek ?

Veszíteni valóm nincs,én nem szeretnék könyörögni neki,de ha beszélünk,úgyis az lesz a vége.

Ezért gondoltam jó megoldásnak hogy nem keresem

Hátha akkor észbe kap hogy hoppá,a férfiú hiúság ugyebár..

2020. jún. 11. 16:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinte beszédet próbáltad már? Semmi faxni, csak egyenesen megmondod, mit akarsz. Hidd el, hosszú távon ez a legjobb. Akkor is, ha pillanatnyilag kellemetlen.
2020. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Ha te abban reménykedsz, hogy ebből még lesz valami vagy ha te mennél vissza "könyörögve" ő visszafogadna akkor ez nem szakítás hanem maximum veszekedés, összekülönbözés.


Azt el lehet neki mondani, hogy szereted, fontos neked de ami kiváltotta a veszekedést az illene megoldani, mert ha továbbra is fennáll akkor nem tudsz/akarsz vele együtt maradni. Ha tényleg ő hibázott akkor ez a jó megoldás lehet, hogy hagyd, hogy ő keressen.

De ha meg nem akkor ez tényleg ilyen játszmázás, hogy alázkodjon meg ő a kapcsolatért akkor is ha te vagy sáros.

2020. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly ilyenkor szakítottam a barátnőmmel.

Annyi idős volt, mint Te kb.


Ugyanúgy vissza akart kapni. Megmondtam, hogy gondolkodni akarok egy hetet hagyjon békén légyszíves.

Azon a héten diákmelóztam a mekiben.

Ősz óta dolgoztam ott a hétvégéken, de bnőm egyszer se jött be. Bezzeg azon a héten, amikor kértem, hogy hagyjon békén, és távolodjon el tőlem, akkor beült a barátnőjével és órákat beszélgettek ott úgy, hogy én a pultból pont lássam őket.


Számomra iszonyatosan taszító volt, hogy megkérem, hogy maradjon távol, de ő tapad és alattomos módon olyan helyen teszi, ahol nem mehetek el, mert a műszakból nem mehetek haza stb.

Ő ott vendég, nekem kedvesnek kell lenni, én meg dolgozó.

Érted.

Full felkavart és mégjobban elhatároztam, hogy szakítok. Nem fogom visszafogadni, mert aljas módon játszik. Később még voltak ilyen húzásai.


Aztán később mikor 2 hét múlva találkoztunk, akkor sírva könyörgött, meg a gatyámba nyúlt, akkor elvesztettem az eszem és belementem. Sajnos férfiból vagyok, azóta is bánom. De 2-3 hétre rá rájöttem, hogy én nem akarok vele lenni és csak szívok ebben a kapcsolatban és szakítottam megint.


Gyanítom, hogy ha békén hagy és azt láttam volna rajta, hogy nélkülem is kibírja és önálló ember, aki nem fut utánam, akkor talán nem így alakul.

Amíg nem azt láttam rajta, hogy fut utánam, mint a kiskutya, addig még gondolkodtam, hogy talán.


Nem akarom megmondani, hogy mit csinálj, én a saját történetemet írtam le.


23 F

2020. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi miatt szakítottatok?
2020. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki szakított, és miért, egyáltalán nem mindegy?!
2020. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem,ugyanis úgy 2 hete időt kért,de én állandóan irogattam,ha láttam fent van és nem írt akkor csesztettem,így szerintem nem csoda ha elhagyott ,pedig megbeszéltük hogy csak jövő pénteken találkozunk,és addig dönt.
2020. jún. 11. 16:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jobban teszed, ha 3 nap múlva sem keresed. Fogadd el, és lépj tovább!
2020. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!