Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom viselkedése teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom viselkedése teljesen megváltozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja tart a dolog, hogy a párom elutasít, lök el magától. Azt mondja azért van, mert úgy érzi túlságosan ragaszkodom hozzá és megfolytom a szeretetemmel. Furcsa mód azt megelőzően nem volt neki baja vele, igényelte. Azután kezdődött ez, hogy új munkahelyre került. Mind szellemileg mind testileg eléggé lestrapálja a meló azt állítja, de ez látszik is rajta. Pár hete megmondta, hogy nem tud rám igazi férfiként tekinteni, de ettől függetlenül nagyon szeret, és fél, hogy ezen kijelentése miatt elhagyom. Múlthétvégén pedig már azt mondta, hogy nem érzi úgy, hogy szerelmes belém, de lehet ez még fellángolhat. Az előző exe miatt úgy érzi, ő már senkibe nem tud szerelmes lenni. Éreztem, hogy elmúlt már a rózsaszín köd, de nem gondoltam volna, hogy ennyire mélypontra kerül a kapcsolatunk. Nagyon el vagyok keseredve, hisz nagyon szeretem, nagyon sokat adtam neki, mindenben támogattam és most úgy érzem, hogy kihasznált érzelmileg teljes mértékben.
2020. jún. 11. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mondd neki, hogy igaza van, ezért szeretnéd, ha 1-2 hétre elköltözne tőled átgondolni. (valszeg megvan a kövi "igazi" férfi, az exe meg meg se fordult a fejében).
2020. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt.
2020. jún. 11. 16:13
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Találkozott valakivel az új helyen.
2020. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ami nem megy nem kell erőltetni, meg lehet beszélni hogy kicsit szüneteltessétek a dolgot amíg mind a ketten rá nem jöttök, hogy mit akartok a másiktól.


Ahogy leírtad ez tipikusan nem az az eset ahol ha tovább nyomulsz majd visszahódítod, szóval ha térre van szüksége akkor add meg neki. Akár többet is mint amit kér, hogy legyen ideje elgondolkozni milyen az élete nélküled.


Ha visszajön vagány, ha nem akkor legalább tudod hogy hányadán álltok.

2020. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, és mondtam is neki, hogy van egy gyerek ott, aki szerintem nagyon nyomul rá és egyetértett velem. Viszont neki nagyon rossz tapasztalatai vannak a munkahelyi kapcsolatokkal, szóval nála szerintem az tabuvá vált, de az a baj nem bízok benne, főleg, hogy ennyire elutasít és tényleg az új munkahellyel tudom összekötni a kezdő időpontját ennek a viselkedésnek. Egyébként velem is a munkahelyen ismerkedett meg, valamint az előttem lévő két exével is. Elvileg ez miatt tabu már nála.
2020. jún. 11. 16:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Én szeretem nagyon, de ez már kezd annyira fájni, hogy így el lök magától, hogy nem tudom meddig bírom. Szerintem nem normális az, akármilyen fáradt is valaki, hogy már azután flegmázik velem, hogy megkérdezem, hogy telik a napja.
2020. jún. 11. 16:25
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Mondom, hogy már megvan az utódod. Azért nem dob, mert még az nem biztos. Ha elballagsz és kapaszkodik, akkor ez van, ha lexarja, akkor már megvan az új, csak azt akarta te lépj, mert még ehhez is lusta.
2020. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott ez már, hogy azért csinálja csak, hogy megunjam és vége legyen. Igazából már említette is párszor, hogy ha nem tudom megérteni, hogy ne fojtsam meg a szeretetemmel, akkor el kell fogadni mindkettőnknek, hogy ez a kapcsolat hosszú távon nem működik. Viszont arra rákérdeztem, hogy képes lenne-e megtenni azt velem, mint az exével is, hogy a háta mögött kezdett mással is párkapcsolatot kialakítani, azt velem nem tenné meg. Ezt mondjuk elhiszem neki.
2020. jún. 11. 16:44
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Ennek már nem jósolok sokat, ne haragudj. Viszont annak drukkolok, hogy egy egyenesebb legyen a következő partner.
2020. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező. Mikor te megismerkedtél vele, még együtt volt az exével? Ha igen, akkor megnyugodhatsz, hogy nincs új a nap alatt, ami a barátnődet illeti.
2020. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!