Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Káros fantáziálgatás?

Figyelt kérdés

Mindig meggyűlt a bajom a fejemben szexinek talàlt alakokkal. Nem nevezném őket ideálnak, mert nem tudnék olyannal együtt lenni, de mégis nagyon beindítanak.


A probléma ezzel ott van, hogy gyakran szex közben is őket képzelem oda, a velük való szituációt igyekszem átélni, ez meg nem fer a kedvesemmel szemben.

Ilyenkor mi a teendő?

Nagyon szeretem őt, nem akarom, hogy kihüljenek az érzéseim iránta.


2020. jún. 11. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2020. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány
2020. jún. 11. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A kapcsolatod 5Ft-ot sem ér, de nem mersz egyedül lenni.
2020. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Hú hát ha az én párom a fejembe látna mire gondolok szex közben........:D nézd. 15 éve vagyunk együtt. Őszintén? Nem, nem rá gondolok közben mivel ennyi időn át egy valakivel együtt lenni több, mint kimerítő, és szeretném élvezni a szexet.....sőt szerintem ő se rám gondol...de szerintem hagyjunk ennyi teret az embernek. Hadd gondoljon arra amire akar.
2020. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!