Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal csunya összevesztünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal csunya összevesztünk. Mondta nincs ideje kapcsolatra, folyton dolgozik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

1 hétig nem beszéltünk. Tegnap irtam neki hogy nagyon hianyzik. Nemtudok más fele nyitni. Írta ö is így van vele. Elsírtam magam. Megállt nálam délután megszeretgetett aztán csak feküdtünk bújtunk. Mondtam nemakarok sexet. Mondta nem is azért jött. Este is nálam aludt aztán. Ma is egész nap telefonáltunk ( beszélgettünk ( általános dolgokról nem kettönkröl). Ma felajánlotta nem e akarok nála dolgozni, segíteni. Én most épp otthon vagyok még pár hónapig. Mondtam szivesen segitek lehet róla szó.


Nemtudom meg e kérdezzem mi lesz velünk mit akar. Félek a válasz az lenne nem gondolkodik rajta nincs erre ideje hogy kapcsolaton gondolkodjon.


2020. jún. 11. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs ideje kapcsolatra, akkor nincs kapcsolat, ha van ideje, akkor van kapcsolat. Borzasztó egyszerű.
2020. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
O kezdemenyezne hogy több időt toltsetek egyutt, innentol rajtad all
2020. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen. Végül is kezdeményezett. Meg ma is mondta nyugodtan menjek utánna munkába be bármikor. ( magánvállalkozó).


De úgy nem mondta hogy megszeretné probállni újra vagy mi legyen mi ne legyen.

2020. jún. 11. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek arra van ideje ami fontos neki. Kismillió ember tart fent jó kapcsolatot úgy, hogy sokat dolgozik.
2020. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Kezdeményezte, hogy -mivel nincs ideje-, ezért kapcsolódj bele a munkájába, s akkor hamarabb végez, több ideje lesz.

Tehát igazat mond, hogy azért NEM TUD több időt áldozni kettőtökre,

mert a munkája miatt nem lehet.

Próbáljátok meg. Majd kiderül. Az esélyt meg kell adnotok magatoknak, egymásnak.

2020. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Milyen vállalkozó?
2020. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!