Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj hogy nekem pár óra, meg egy fél hétvége nem elég?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt. Majdnem minden nap látom, de van hogy csak egy cigire futunk össze, nap közben meg nem beszélünk.

Együtt aludni csak hétvégén szoktunk,de nap közben akkor is simán el megy a haverjaival. Ha délutános vagyok inkább napokig nem találkozunk. Azt mondta nem akar miattam el késni pedig nálam pontosabb embert nem nagyon talál. Én 2 perc alatt is össze tudom szedni magam és már ott se vagyok. Az meg a másik hogy az esetek 90%ban még fönt van mikor végzek. De max egyszer el jön értem. Pedig haverjaival is simán mászkál még akkor a városba.

Szerintem ez az egész azt jelenti hogy baromira nem vagyok fontos. De aztán lehet hogy én várok túl sokat.

23N


2020. jún. 11. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Beszélj vele, hogy te kicsit több találkozót igenyelnel. Egy friss kapcsolatban szerintem amúgy is fontos hogy több időt toltsenek egyutt, ha meg haverjaival ennyit van mikor délutános vagy legalább a hétvégét rád szanhatna.
2020. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem, teljesen jól látod. Nem vagy fontos.
2020. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Ez nagyon gaz. Én 18 eves koromban voltam ilyen helyzetben. Az a lényeg,hogy veled csak akkor foglalkozik,ha minden más fontosabb dolgát elvégezte. Ez nem kommunikációs hiba,nem kell elmondani senkinek,hogy akit szeretünk és fontos nekünk és jól érezzük magunkat a társaságában,azzal sok időt töltünk. Ez alapvetően jön. Nem fog változni,sőt egyre rosszabb lesz. Lépj ki,meg 23 évesen nagyon a kamaszkorat éli ez a fiú.

22N

2020. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem úgy néz ki, mintha legalizálni akarná ezt a kapcsolatot. Igaz, még csak két hónapja kezdődött, de nem is akaródzik neki "beljebb" kerülni

a kapcsolatotokban. Jó neki, hogy van egy szexpartner, de a magánéletét külön éli. Ennyinek tűnik.

Nem "megbeszélném", hanem ötleteket adnék, hogy mit szólna egy jó filmhez,

egy közös sétához, kiránduláshoz, a te baráti köröddel egy bulihoz, stb.

A reakcióiból ki fog derülni, hogy végül is mit akar.

2020. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az a baj, hogy mindent ráhagysz, semmit sem teszel szóvá és megszokja es ez lesz az eredménye. Lehet szeret, csak elején mindent hagytál neki aztán o nem gondolja ez baj lenne neked mert hát mindent el nezel neki. Ne hagyd ezt meg tudsz változtatni rajta, később ha mar akarnal változtatni se tudsz valószínűleg.
2020. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!