Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy ez már túlzás amit ő csinál?

Figyelt kérdés

Az a gond h barátommal már egy ideje szexuális életet élünk és mostanában az a mániája h amikor átjön és arra kerülne a sor, akkor direkt úgy csinálja h a szüleim vagy az öcsém a húgom is hallják miközben "rajtam dolgozik", mindig mondja h milyen izgató ahogy nyögök vagy nem is tudom, de nem tudok halkabb lenni és ezt ő mostanában kihasználja, mondta is h azt szereti ha a szüleim meg a tesóim tudják h a lányukat/nővérüket éppen ****ják.

Meg hogy már csak akkor szeret velem együtt lenni ha van itthon valaki pedig direkt mindig kérem h ha "olyan" szándékai vannak akkor jöjjön amikor nincsenek nálunk itthon, de szándékosan akkor jön mikor mondom neki h 5-ig nem lesznek itthon a szüleim mert dolgoznak mind a ketten, a tesóim az iskolatársuknál vannak vagy épp játszanak HÁZON KÍVÜL stb stb. és mikor jön át? persze h 5 után 5-10 perccel, és ilyen tök ártatlanul, mikor már itthon vannak a szüleim, apuval "lekezel" anyunak heló jónapot stb. és megpuszil szeretget amit a szüleim előtt mosolyogva adom elő, de majd felrobbanok amikor megbeszéltük h 2 után nekem jó ha "azt" szeretné de 5 után semmiképp sem, igaz így elvész a spontaneitás, de nála sem jó mert náluk mindig van valaki otthon (ott lakik náluk a nagymamája is aki ugye nyugdíjas és nagyon bosszantó h fél percenként kopog mert "sütöttem sütit" meg stb. stb.) és ott is csinálta eleinte ugyanezt amit már nálunk, mondta, arra izgul ha hangosan nyögök és "kiáltozok" amit amúgy nem szoktam, és hallja mindenki a házban, próbálom ilyenkor a saját számat befogni h legalább ne legyen túl nagy zaj, de lefogja a kezeim vagy a fenekemet csapkodja de tiszta erőből h még nyilvánvalóbb legyen h mit csinálunk és apu is szóvá tette nemrég h jó lenne ha a barátom megrendszabályozná kicsit magát, na ott akkor nekem úgy égett a pofám mint még soha az életben mert tudtam mire gondol hát nyilván meghallotta h ezeket csinálja velem, azóta még aput is kerülöm mert szégyenlem az egészet, anyuval meg ezt meg szoktuk beszélni de vele sem ilyen nyíltan, h ma épp átjött és meg*****ott tehát ilyen primitív szintre nem süllyedek de nekem ez nagyon kínos, anyu már azt is mondta nekem h megbeszéli apuval h menjenek a városba vagy sétáljanak egyet valahol csakhogy ne érjenek olyan gyorsan haza majd kitalál valamit ésatöbbi ésatöbbi ő megértő velem de apu nem és már ezt nem tudom hogy lekommunikálni a barátommal.

Ha nem ért a szóból akkor hogy adjam a tudtára ezt burkoltan? Vagy inkább nyíltan mondjam az arcába? Ha igen akkor hogy? mert eddig semmi nem segített. Köszönöm ha írtok nekem előre is.



#probléma, kommunikáció, rossz, zaj, szülők, lány, fiú, szex
2020. jún. 11. 19:19
1 2 3
 1/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ha otthon vannak a szüleid, és átjön, akkor mondd neki, hogy most nincs kedved vele lefeküdni.

Ha firtatja, mondd meg neki, hogy neked ez kínos és ennyi. Kérted már többször, világosan, hogy mikor menjen át, nem tartotta tiszteletben a kérésedet.

Szóval nyugodtan megmondhatod neki kerek perec, hogy nem akarsz lefeküdni vele, mikor otthon az egész család.


Egyébként egyáltalán nem normális, hogy a párod csak erre tud felizgulni.

2020. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Bocs, még annyi, hogy az sem normális, hogy mindig az ő feltételei szerint fekszetek le egymással (amikor ő akar, ahogyan ő akar stb) és a te kívánságod meg nem érvényesül.
2020. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Mondjuk így:

"Szevasz Sanyi, ma 5-ig nincs itthon senki, akkor átjöhetsz. Ha azután jössz, nincs szex. Ha közönség nélkül nem áll fel neked, keresek mást.

Üdv"

2020. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Ramos ökle ***** válasza:
86%
Persze feleslegesen írom, úgyis az lesz, amit ő akar. Te vagy az alárendelt, nem állsz ki magadért. Ez amolyan becsicskítás. Akivel meg lehet tenni, azzal megteszik.
2020. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez undorító. Mármint, hogy a családod előtt... Csodálom, hogy beengedik, én nem tenném :D.

Másrészt #2 már felhívta egy (szerintem) nagy problémára a figyelmet, az ő feltételei teljesülnek, nem érdekli te mit akarsz. Nem is érzed jól magad, hisz szégyenled, kínos. Nem jó jel... Szerintem próbáld meg még egyszer megbeszélni vele és ha nem vesz komolyan, akkor kuka.

2020. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ezeket már próbáltam de nem mentem vele semmire, egyébként ez az egy problémám van vele kapcsolatban mert egy nagyon figyelmes, rendes, segítőkész, nagylelkű fiú és ezért szeretem, csak ez az egy dolog ami engem nagyon zavar, pedig szexelni én is szeretek félreértés ne essék, csak azért ez én úgy gondolom, hogy ez 2 emberre tartozik ami a 4 fal között a hálóban történik és nem egy 3.ra meg 4.re meg más emberekre.
2020. jún. 11. 19:37
 7/29 Ramos ökle ***** válasza:
75%

Mondtam én. Akkor tudnod kell a helyed. Így marad minden. :D

Mit próbáltál? Mondtad, h nem lesz akció, ha nem időben jön? És mégis lett? Akkor nem fog komolyan venni. Jól is teszi.

Azt hiszed most, h amúgy "csak ez az egy dolog a problémás", de nem, lesz még több is. Hidd el, akit elindítanak az elnyomásban, azt nem fogják sajnálni később. Majd rájössz. Vagy nem. :D

2020. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Velem is az a gond h mindig megbocsátok neki mert túl jó szívű vagyok és attól tartok h ha nem teszek a kedvére akkor keres másik lányt, ezt már egyszer hangoztatta és - állítása szerint - csak viccelt de nekem ez megragadt a fejemben és azóta tartok ettől, lehet ezért nem akarom úgy komolyan felróni ezt neki.
2020. jún. 11. 19:43
 9/29 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Nincs több kérdésem. :D

Nem akarlak megbántani, mert majd a barátod megteszi, de ha máshol nem is, legalább a kapcsolatodban állj ki magadért.

Szerintem nem csak a jószívűséged miatt vagy ilyen, hanem mert félsz, h elveszíted. Kérdés, h hol van a határ nálad. Meg fogod tudni talán, mert tuti, h a barátod tesztelni fogja a későbbiekben.

Kitartást, de inkább kezdj egyenrangú kapcsolatokat kialakítani, mert ez nem egészséges a lelkednek, amit most csinálsz.

2020. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem figyelmes mert ha figyelmes lenne, akkor figyelne arra is, hogy mikor hoz kínos helyzetbe.
2020. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!