Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, aki képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki képes megszakítani a kapcsolatot az exével, csak mert az feszélyezi a jelenlegi barátnőt? Mindenkinek az az alap ilyenkor, hogy titokban, össze-vissza hazudozva tartja a kapcsolatot az exbarátnővel?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Inkorrekt, érzelmi intelligenciában hiányt szenvedő emberek tartják csak. Ezalatt nem azt értem, hogy kígyót-békát össze kell hordani a másikra, de olvasatomban a kapcsolattartás kimerül a maximum évi 1-2 Boldog Születésnapot, Névnapot üzenetben. Az ex az a múlt, s okkal van ott. Bárcsak ne gondolkodnék ilyen korrektül, mert nagyon sokszor nem kaptam ezt vissza nőktől. F
2020. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Vannak, akik képesek normális, emberi viszonyban elválni, esetleg haveri, baráti kapcsolatban maradni. Ha erre az új barátnő féltékenykedik, akkor nem az a megoldás, hogy titokban tartják a kapcsolatot - ezzel okot adva a féltékenységre, hanem az, hogy meg kell szabadulni a féltékenykedő libától és normális nőt keresni, aki képes ezt felfogni és elfogadni.
2020. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Ezek a folyamatos általánosítások...

Egyébként mi lenne, ha igen? Akkor vállat rántanál és elfogadnád, hogy ez a normális?


Én sosem csináltam ilyet. Képek, üzenetek, telefonszámok törölve lettek. Minek akarnám egy olyan ember emlékét őrizgetni aki eldobott magától és addigra már semmit sem jelent?

2020. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Számomra eleve furcsa, ha bárki tartja a kapcsolatot az exével. Nem kell átmenni az út túloldalára, ha szembejön az utcán, na de titokban találkozgatni..
2020. jún. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként az az általános probléma az emberek 90%-val, hogy mindenhatónak képzelik magukat, akik bármit, bármikor, bárhogyan megtehetnek. Épp csak abba nem gondolnak bele, hogy mi lenne, ha mások tennék meg azokat a dolgokat velük, amit ők visznek véghez másokkal szemben. Most jöhet az, hogy őket nem zavarná ez a dolog, és itt jön be az érzelmi intelligencia, valamint empátia hiánya, mert nem gondolnak bele, hogy a partnerük máshogy reagál erre, zavarja őt, mert másképp működik, van bekötve. Ha viszont ezt nem tudja elfogadni, minek is van a jelenlegi partnere mellett? Újabb fogalom jöhet képbe, mint kapcsolat/társfüggőség, mert akkor ezek szerint nem a jelenlegi partnerébe szerelmes, csak kell neki valaki maga mellé. Na szép napot belétek! 🙃
2020. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Van olyan ferfi sajnos.


En azt gondolom, hogy mindenki azzal talalkozik, akivel akar, a feltekenykedo fel pedig dolgozzon az onbizalman. En es a baratom is szoktunk exekkel beulni meginni valamit rendszeresen. Nem jonne szoba olyan pasi, aki ezt megtiltja. (Ja, es az exeimre kell kb. a legkevesbe feltekenynek lennie es ezt tudja is.)

2020. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván nem tilthatja meg senki a másiknak, hogy kivel tartsa a kapcsolatot és kivel nem, de abban az esetben, ha nem arról van szó, hogy megtiltja neked hogy találkozz az exeddel, hanem látod, hogy rosszul esik neki, akkor szerintem figyelembe veszed ezt.
2020. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én megszakítottam. Nem voltunk annyira közel am se.
2020. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

Végre egy normális válaszoló: a 6.

Akit feszélyez az hogy néha beszélek bármelyikkel azzal agybajok vannak! De őket úgyis kidobják mert még egy ex is normálisabb aki már nem is kell. Csak idő kérdése!

2020. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem lennének a gyerekek , egy szót nem váltanék az exfeleségemmel.


Szóval a kérdésedre a válasz igen , van olyan férfi.

2020. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!