Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkretehet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet egy kapcsolatot az egymás előtt gyakori szellentés, böfögés, mikor ennek egyszer úgyis eljön az ideje?

Figyelt kérdés
Akik egymás előtt ilyeneket csinálnak, azoknak felsőbb szintre lépett a kapcsolatuk a modoroskodó udvariasságból elvileg, mégis sokan elítélik azokat, akik nem rejtik el ezeket a dolgaikat és még a szakításig is elmennének. Szerintem meg őszintétlen nem szellenteni nyíltan a másik előtt. Elrejteni a jelenséget és az ingert, mintha nem is lenne, miközben a másik is úgy tesz, hogy tényleg nincs is.

2020. jún. 12. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Relatív.
2020. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Kinek mi.
2020. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Oké, csak nem mindegy h h. Azért ne tőle zengjen már az egész ház, lehet ezeket a dolgokat halkan is intézni, ha nekem is megy. Ne menjünk már le alpariba.
2020. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
6 éve fingunk egymás előtt a férjemmel. Mai napig boldog a házasságunk :)
2020. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
12 éve nyomjuk egymás előtt. Működik
2020. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Nekem kiabrandito egy nőtől a fingas, de ez én vagyok. Kis büfi cuki is lehet, de ennyi. Ha ennél lazább, lelke rajta,, nem egymást keressük. Amitől még rosszul vagyok aki nyitott ajtónál wc-zik, vagy úgy telefonál.
2020. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó mondja jól. Egyszerűen kiabrandito.
2020. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
De jó, tökre örülök, hogy nem olyan a párom mint a hatos meg a hetes :D
2020. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
Hidd el, mi is örülünk h nem olyan paraszttal kell együtt lennünk, mint amilyen te vagy XD
2020. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Na látod, szuper ez a kérdés, mindenki még az eddiginél is jobban értékeli a kapcsolatát. Köszi kérdező!
2020. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!