Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a barátnőmet de nem is akarok szakítani vele?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, a barátnőm 24. 1,5 éve vagyunk együtt. A helyzet 2 hete áll fent. Úgy érzem, hogy én már nem szeretem a barátnőmet és szakítani szeretnék vele. Egyik felem azt mondja hogy szakíts vele, a másik pedig azt mondja hogy ne szakíts vele. Az utóbbi időben rengeteget vitazunk.


Félek, hogy a szakítás után egy hatalmas űr marad utána, mert ugye már megszoktuk egymást, félek hogy nem fogok találni meg egy olyat mint ő és félek hogy egész életemben egyedül maradok.


Nem merek szakítani vele mert legbelül mégis szeretem valamennyire, de hogyha együtt maradunk akkor félek hogy rosszabb lesz. Nem tudom mi tévő legyek.. Nem tudom.


A napokban megismertem egy lányt, haverokkal való kocsmazas során, és kicsit elcsavarta a fejem és felel hogy ez miatt akarom őt kidobni..



2020. jún. 12. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy másik lány el tudja csavarni a fejedet, akkor az a kapcsolat nem sokat ér neked.
2020. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

A hűség döntés kérdése.


Ha egyébként jó a kapcsolatotok alapja, tetszik neked a lány, vannak közös terveitek, el tudod képzelni, hogy leéld vele az életed, akkor ne dobd el mindezt egy kalandért. Mert csupán az lenne, egy újabb kaland, ami izgalmat rejt, de bem biztos, hogy kielégítő is lenne egyben.


Várj még. Ha pár hét, hónap múlva sem változnak az érzéseid, akkor lehet, hogy tényleg lépned kell.


Én amondó vagyok, hogy ha már 90%ban elégedett vagy a pároddal és a kapcsolatoddal, akkor nem érdemes eldobni, hisz olyan nincs, hogy mindenben megfelelő partnert találj magadnak. Valami, akár csak apróság, mindig lesz a másik félben, ami nem fog tetszeni - akár belsőleg, akár külsőleg.

2020. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ismerek olyat, aki évek óta ebben a helyzetben van. Azóta volt már szerelmes másba is, csókolózott is más lányokkal. Szerintem ez gerinctelen dolog. Én a helyedben szakítanék. Fiatal vagy még, találsz mást. Mamám testvére 60 évesen költözött össze az új csávójával.

Ne függj egy párkapcsolattól. Annyi ember van még a világon. Én azt tapasztalom, hogy akinek már megfogalmazódott, hogy nem akarja folytatni a kapcsolatot, az valamikor meg is teszi ezt a lépést. Van aki nehezebben teszi ezt, még reménykedik, mivel sokkal egyszerűbb ez, mint mást keresni, összeszokni, bemutatni a családnak, stb. A meglévő helyzet a kénylemes aztán kihúzzák amíg lehet. Szerintem ez egyik félnek sem jó.

2020. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem megszokásból ne maradj senkivel együtt. Persze nyilván ez a kényelmes, de nem leszel boldog.


Egy másik nő nem tudta volna elcsavarni a fejedet, ha szeretnéd a barátnődet.


Lépj ki ebből a kapcsolatból, ha már nem érzed jól magad benne. Fiatal vagy, fogsz találni magadnak mást. :)

2020. jún. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dizelesgozgep ***** válasza:
65%

Szerintem is várj még egy kicsit. De ha ez marad egy két hónapig akkor már bocs de igenis legyen tököd tisztességesen kilépni.

Normális félelmek amiket érzel, de nagyon gyáva dolog emiatt hülyiteni a másikat. És nem is tisztességes vele szemben

2020. jún. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Felesleges várni, szakíts amíg nem késő, mert ha már más is tetszik, akkor ott baj van, szerintem nem fog változni. Ennyi idő még nem sok, vannak akik 5-10 év után jönnek erre rá,akkor még nehezebb.
2020. jún. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk attól hogy egy mélypontban megtetszik más, nem azt jelenti, hogy az egész rossz. Sokan ezért lépnek félre, mert amúgy megoldható lenne a kapcsolat, csak könnyebb másban keresni a vigaszt.

Elmondtad már barátnődnek, hogy úgy érzed eltávolodtatok? Ha nem akar tenni semmit, vagy akár te nem akarsz tenni, akkor ki kell lépni. De ha megjavítható, nem éri meg eldobni egyből, mert ha a kocsmás lánnyal jössz is össze, 1,5 év múlva ugyanúgy beleszoksz abba a kapcsolatba is.

2020. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Szerintem eleve azért kell ebből kilépni, mert nem szereti már, itt nincs miről beszélni.
2020. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Megszoktad, de nem szereted.

Arra még jó, hogy eljárj hozzá szexelni.

A barátnőd helyében rúgnálak ki.

2020. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

A szerélemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ideális (csak elég ritka) esetben ez idő alatt egy megcsontosodott egymáshoz tartozás érzés marad fenn, amit a nyelvünk szegényes mivolta miatt ugyancsak szerelemnek hívunk. De ez már nem az a gyomorban repkedő pillangós, a föld fölött 15 centivel lebegős, 10 percenként dugni akarós szerelem, hanem egy lecsendesedett, megszilárdult láva. Sajnos a párkapcsolatok kb 5%-a éri el ezt a szintet, a többiben a szerelem helyén nem marad semmi, csak a sejtszintű emlékezés. Et még sokáig képes együtt tartani a párt, amíg a sejtjeink túlnyomó része le nem cserélődik.

Teljesen normális, tehát, amit érzel, még ha az ezt az oldalt uraló tinik nem értik is meg.

2020. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!