Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek sosem jön el az ideje? Hogy valakinek sosem lesz párkapcsolata?18/l

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok, és még sosem volt párkapcsolatom, sosem csókolóztam. Ennek az az egyik oka, hogy nem vagyok megelégedve magammal. Eddig úgy gondoltam, amikor majd elégedett leszek a kinézetemmel, személyiségemmel, akkor majd ráérek ismerkedni, de azóta sem sikerült elfogadnom magam. Mostanában kezdem már jobban érezni magam a bőrömben, de még korántsem tökéletes.

Mindig az történik, ha jön egy srác,( akivel amúgy az égvilágon semmi baj) elmegy a kedvem az egésztől. Nem akarom magamhoz annyira közel engedni. Idegesítő még csak rá is gondolni erre a folyamatra.

Mit gondoltok? Van olyan, hogy valakinek sosem lesz párkapcsolata, mert egyszerűen nem képes megnyílni más előtt ilyen szinten?


2020. jún. 12. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
LOL... Majd térjünk vissza erre a kérdésre, ha tíz évvel idősebb leszel és még mindig nem volt párkapcsolatod. Akkor majd kezdhetsz aggódni.
2020. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ebben a pillanatban akartam leírni, hogy én nálad 10 évvel idősebb férfi vagyok és még mindig nem volt párkapcsolatom. De nagyon rajta vagyok mostanában az ügyön, mert már k**vára frusztrál a dolog.
2020. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen van.


31F

2020. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Egyrészt még gyerek vagy, sok időd van. Másrészt lenne párkapcsolatod, de te tolsz el mindenkit - akkor meg miért panaszkodsz?
2020. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen van ilyen, nem mindenki képes a szerelemre. De neked ez még korai aggodalom.
2020. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt te magad akadályozod meg a dolgot abban hogy kapcsolatod legyen. Mivel már a problémát megtaláltad, így könnyebb ra megoldást találni. Találd meg először önmagad, ha meg ilyen vészes a helyzet lehet érdemes lenne pszichologushoz fordulnod.
2020. jún. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nincs még itt az ideje ezen kattognod. A helyedben én nem foglalkoznék ezzel ennyire 18 évesen, alapozd meg a jövődet, foglalkozz hasznos dolgokkal, tanulj és próbáld jól érezni magad. A kapcsolat nem minden, persze ha vágyik valamire az ember akkor hajlamos azt hinni, hogy az a boldogsága kulcsa. Nekem évekkel 20 felett volt az első csók, pedig nem néztem ki rosszul. Aztán jöttek komolyabb dolgok is. Előtte én is azt éreztem, hogy soha semmi nem lesz. Dobott rajtam valamennyit, de mostanában nincs senkim és nem is igazán hiányzik, nem az kell a boldogsághoz. Sokkal komolyabb felismerések is vannak az életben amiktől boldog tudsz lenni.
2020. jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a bajod magaddal?

Azt tudod, hogy a pasik sem tökéletesek?

2020. jún. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nő vagy, lesz kapcsolatod még akkor is ha egy igénytelen, önsorsrontó, tohonya lusta disznó vagy.
2020. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lányként biztos lesz kapcsolatod, nyugi. Egyszerűen százszor nagyobb a "piaci" értéked, mint egy veled egykorú srácnak.

16-40 éves korig minden férfinél van esélyed, párszáz ezért emberből meg csak tudsz válogatni

😂

2020. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!