Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy kezeljem ezt? Többi lent 21/L

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyunk együtt a barátommal.Nagyon szeretem és azt mondja,hogy ő is viszont szeret. Azonban,azt veszem észre,hogy a fontossági sorrendjében nagyon prioritást élveznek a barátai mint én,aki a barátnője vagyok. Ha éppen itt alszik hévégén,a jövő hetet már nem velem tervezi,hanem valaki közös programot a barátaival. Ami nem probléma természetesen,csak egy idő után unalmassá válik.Nem akarom kisajátítani magamnak,de ezek a baráti összejövetelek olyanok,hogy én nem vagyok oda hivatalos. És kezd elegem lenni,mert konkrétan összejárunk szexelni egy ideje. Mit tegyek? Említettem már neki a problémám és hidegen hagyja. Szakítsak? Vagy tűrjek tovább?

2020. jún. 13. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább hangzik szexkapcsolatnak, mint igazinak. 😔
2020. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se hagyd annyiban, főleg ha ő tesz a problémára. Nem is értem, téged miért nem hív erre a baráti összejövetelekre. Oké rendben néha vannak pasis esték legyenek, de ne már hogy mindig.
2020. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Én szerencsére meg nem voltam ilyen helyzetben,de nekem is volt ilyen hosszabb kapcsolatom (3,5 év).

Normális esetben az embernek a parja élvez prioritást a szülei és a baráti előtt,persze ok is fontosak,de mégiscsak a paroddal tervezel közös jövőt. Nem tudom,hogy beszéltél e neki erről,és ő mit mondott erre. Ha meg nem tetted meg,akkor mondd el neki és éreztesd vele,hogy neked rosszul esik,hogy csak a barátai után szakít rad időt. Ha azt mondja hogy érti,és probal rajta változtatni akkor jó. Ha probal rajta változtatni,de mondjuk nem sikerül tartós eredményt elérni,vagy öt nem érdekli,hogy téged ez bánt,akkor szakitanod kellene vele,mert ez nem fog változni. :(

21N

2020. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni.

Nem mondom, hogy mindenképpen kuka egy ilyen kapcsolat, de ezt vagy meg tudod szokni, vagy nem.

Az én barátom is ilyen (volt), de amióta összeköltöztünk, azért nem sajnálok tőle pár fiús estét. Addig nekem is rosszul esett, hogy inkább maradt a fiúkkal bulizni a koliban, mint hogy velem legyen.

2020. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

2 év alatt is csak addig jutottatok hogy hétvégente ott alszik ha egyáltalán nem a haverjaival csinál akármit is...?!

Ezt már az elején rövidre kellett volna zárnod!

2020. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel már nem nagyon tudsz mit kezdeni ha csak ennyi alakult ki 2 év alatt. Már az elején tisztázni kellet volna ki mit vár a másiktól. Ez már veszett fejsze nyele.
2020. jún. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!