Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elment bulizni nélküle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elment bulizni nélkülem és hazudott hogy nem ott volt hanem otthon. Közben pedig kiderült az igazság. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nem is az a bajom hogy nélkülem ment , hanem hogy becsapott, hazudott.
2020. jún. 13. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
2020. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam bizalomnak annyi lenne
2020. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellene egy hazug ember...
2020. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Őt nevezném ideális férfi példánynak, mint ahogy te is teszed, hogy még mindig mellette vagy annak ellenére, hogy magasról sz@rik rád és hazudik neked.
2020. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szakítottunk. De nagyon szeretem.
2020. jún. 13. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvesem is egy ilyennel lőtte el a bizalmat... Egyszer megbocsájtod és onnantól kezdve azt hiszi lehet!

A hazugság a tiszteletlenség jele!

2020. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk megesett ez, megbocsájtottam, de azóta nagyon bizalmatlan vagyok...
2020. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!