Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam a kapcsolatom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a kapcsolatom már az elején?

Figyelt kérdés
Barátommal párszor vitáztunk az anyjának a feszkógeneráló viselkedése miatt,volt,hogy majdnem szétmentünk. De végül mindig helyre jött a dolog.Más dolog miatt sose vitáztunk. De úgy érzem azóta a kapcsolat mintha megromlott volna szex terén is meg szeretet terén is részéről.. Pl egy szeretlek szót magától nem is mond. Maximum néha megdicser. Nem tudom mit tegyek, akármit csinálok úgy érzem, hogy sose lesz olyan a kapcsolat már mint a viták elött. Bánt, mert fiatal még ez a kapcsolat mert csak 9 hónapja vagyunk együtt.. Mikor felhoztam ezt a témát sose mondta, hogy emiatt nem szeretne már úgy, meg azt mondja semmi baj...
2020. jún. 13. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem te rontottad el. Ha csak az anyja miatt veszekedtek ott nyilvánvalóan nem veled van a baj, párodnak is eszrekene vennie hogy csak emiatt van a feszultseg es beszélnie kene az anyjával.
2020. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi volt a vita tárgya. Talán túl mélyen beleszóltál, vagy a kapcsolatokhoz képest túl hamar.
2020. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szakíts! Évekig szeret aki igazán szeret.
2020. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vita tárgya igazából az anyjának az illemhiánya.. Nem tudta mi illik egy másik emberrel szemben...
2020. jún. 13. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!