Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek férfiak stockholm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek férfiak stockholm szindrómával?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Elakarsz így kapni valakit, vagy mi? Ez a Stockholm-szindróma amúgy szerintem nem létezik mindenkinél, nálam pl. nem működne, mondjuk alapvetően nem bírom, ha valaki uralkodni akar felettem.
2020. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Csak eddig minden esetnél, amirő hallottam, nő volt az áldozat.
2020. jún. 14. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű akkor, hogy a férfiaknál nincs ilyen szindróma, az ő elrablásuk inkább végződik poszt-traumás stressz szindrómával, amit persze titkolni akarnak, mert ők "kemények", és titkolják az elrablást is - ezért is nem fogsz róla hallani. Sajnos a társadalmunk is picit gúnyosan áll ehhez, ha férfi számol be ilyesmiről, akkor eléggé nagy az esély a kinevetésére, kigúnyolására. Ami nagyon helytelen dolog.
2020. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A stokholm szindrómás pasi az magyarul a papucs. Szerintem mindannyian ismerünk olyat ahol a nő a főnök, nem kevés sárkányvérrel az ereiben, a hapsinak meg kuss a neve. Az a bamba meg tűri ahelyett hogy a sarkára állna vagy lépna.
2020. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4.


Jó, én csak a konkrét elrablós esetekre gondoltam. De ilyet ismerek én is, bár ott a néni el se tűrne maga mellett nem ilyen férfit, mert imád másokon uralkodni - a gyerekein is uralkodik (már amelyik hagyja ezt). Szomorú és csúnya dolog ez.

2020. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, bár első körben a nőknél szokott kialakulni, de férfinál is lehet ilyen, persze.
2020. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!