Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan nő, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő, a feleségem kívül, akinek édesmindegy, hogy milyen sűrűn szeretkezik?

Figyelt kérdés
Feleségem (46 éves, ahogy én is) egy igazi házisárkány, sokat veszekszünk. Főképp azok, hogy én is végezhetnék több házimunkát. Ez mondjuk jogos, de sokszor nincs sok kedvem hozzá, mivel én inkább helyette szexelnék vele. Ő viszont erre csak havonta egypárszor hajlandó, amikor nem túl fáradt. Régebben előfordult, hogy hónapokig nem szexeltünk, most a karantén kicsit összehozott minket, én is többet segítettem neki a háztartási munkákban, mivel mindketten otthon voltunk. Azt veszem észre, hogy neki édesmindegy, hogy hetente 4-szer szeretkezünk, vagy ha csak havonta egyszer. Neki édesmindegy. Másnak is van ilyen tapasztalata?

2020. jún. 14. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

26N

2020. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Arra még nem gondoltál, hogy ha rendet tartanál és elpakolnád magad után a sz#rod, akkor egyből több kedve lenne szexelni veled?
2020. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%

Nem is tudom, csak egy tipp, de esetleg ha a házimunkában részt vennél és nem lenne annyira fáradt, akkor általánosabb lenne a gyakoribb szex köztetek. Sejtheted, hogy neki sem a mosogatás és a wc-pucolás a hobbija, nyilván ő is mást csinálna helyette szíve szerint.

Amúgy nyilván van olyan, hogy az ember teljesen jól megvan szex nélkül is, ha éppen nincs annyira olyan hangulatban. Ha meghozod a kedvét, akkor szívesebben akciózik veled, de ha nem teszel érte te sem, akkor elvan magában, mert nem ezen pörög állandóan, az energiáit másra használja fel (pl az említett házimunkára).

2020. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyét is kapnék ha heti 4x szexelnek kéne! 2 havonta egy bőven elég...

33N

2020. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Hát egy ilyen férjjel, mint te, én már nem is szexelnék. Tedd össze a két kezed, hogy egyáltalán még szétteszi neked. Ez persze nem azt jelenti, hogy másnak közben nem tenném szét gyakrabban.
2020. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez "aranyos" 😆😆😆, "nincs kedvem, mert inkabb helyette szexelnék vele". Kérlek, ezen a mondatodon nagyon mélyen gondolkozz el, ha meg szeretnéd tartani a feleségedet. !!!!!


Nem ismerem a feleseged, ugy erre nem us tudok valaszolni, de ha sokaig ezen megy a vita, az fix hogy egyszer be fog neki telni a pohár. Szerintem o is szeretné, ezert hagyja magat, de amikor a ferj otthon olyan szerepet tolt be kb. mint egy gyerek, csak nem kell őrizni (xD néhol még azt is), akkor az elég kiábrándító. Erre a kerdesre nem lehet mit irni, egyikunk sem a feleseged. Segits be neki, legy ra figyelmes, addig mig lehet, meg kesobb meg egy vazahoz sem nyulhatsz majd! Ha sikerult belole hazi sarkanyt nevelned, most alakitsd at egy hercegnove!! A te kezedben van, amig be nem koszont a buzonyos valtozokor.... addig tegy valamit.



N

2020. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen k.ott meglepő, hogy ha nem egyedül kell az egész k.va háztartást vinnie és mindent megcsinálnia, akkor néha még van is ereje szexelni.
2020. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Házimunkába segíts be, és akkor a felszabaduló idejében meg energiájával lesz kedve szexelni.
2020. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nee, ne kivanj mas feleseget, nem ismerem, de az mindenkepp egy pozitiv tulajdonsag, ha nem patrac. Jartam mar olyan helyeken, ahol ugy ittam a vizet a poharbol, hogy azt hittem feloklendezem. Na ott tuti megy a szex (is), de egy normalis nonek, nem minden aron, egy rendezett no nem tudna mocskot hagyni maga utan. Ezert inkabb becsuld meg, legy halas a munkajaaert (amibol egyebkent nem latszik semmi, csak annyi, hogy nem mocskos a pohar es a helyerol el tudod venni.) Ha ker valamit, azt halld meg, nyiss felé. En biztos vagyok benne, hogy o egy nagyon kedves szemely, es oszinten szeretted mikor hozzamentel. Lasd ezt benne, hogy mit tudsz kihozni belole. Ne hagyd, hogy a nezetelteres haragot szuljon. 20:13 voltam, de mar tobbet igerem nem irok. :D
2020. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*elvetted felesegul :D
2020. jún. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!