Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, és még nem feküdtünk le?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt a barátommal, és még nem feküdtünk le. Én 21 éves vagyok, ő pedig 20, és eddig mindketten megőriztük a szüzességünket. Én úgy érzem most már ideje lenne elveszíteni, és többször is beszéltünk már erről, viszont ő nem lelkesedik túlzottan.

Úgy érzem emiatt mintha egyáltalán nem kívánna engem, pedig elvileg de, és tudom is, hogy vonzódik hozzám, de ez nagyon elveszi az önbizalmam. Főleg úgy, hogy ezt általában a fiúk szokták kezdeményezni...

Gondoltam már arra, hogy aszexuális, viszont más dolgokban az ágyban jó, de ezt a témát nagyon kerüli.

Még az lehet az ok, hogy valamilyen szinte vallásos (nem jár templomba és ilyesmi, de hívő) és ő is mindig ezt mondja oknak.

De nem tudom, én igazából így nagyon úgy érzem néha, hogy egyáltalán nem kellek neki és nem talál vonzónak:(

Ez mennyire normális? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2020. jún. 14. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ez a kérdés már a héten?
2020. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Aki vallásos az teljesen indokolatlan és értelmetlen korlátokat állit fel magának.

Nekem az a nő jut eszembe a történetedről akinek meghalt a férje aztán 50 évesen élte át az első igazi orgazmust egy másik férfival.

Utána nem győzte bepótolni a kihagyott éveket.

De a te életed, a te döntésed.

2020. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezted is már erről, beszéltetek róla hogy miért nem akar?

Ha vallásos azzal nem tudsz mit kezdeni. Ha csak emiatt nem akar, te meg szeretnél akkor sajnos nem lesz jövője a kapcsolatnak. Csak emiatt meg nyilván hülyeség lenne ennyi idősen összeházasodni.

2020. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, mert neked ez így nem felel meg.

Nem hiszem, hogy a vallás az oka, ha azt nem is gyakorolja. Ha minden mást hajlandó csinálni, akkor inkább a terhességtől fél. Meg kellene beszélnetek normálisan.

2020. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem akar veled lefeküdni mert vallásos? Először tudni kéne időre van még szüksége vagy abszolút nem akar. Amúgy teljesen mindegy nekünk normális-e, téged láthatóan zavar. De egyéni véleményem az hogy én eleve sem vártam volna ennyit, de ez mindenkinél más. Valaki pár találkozás után már lefekszik a másikkal mások 1 év után se, bár ez már elég ritka.
2020. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

20 eves es vallasos. Hat nem is tudom.... Eleg gyenge.

Szerintem nem szuz es csak huzza az idodet.

2020. jún. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!