Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttlét közben fel szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlét közben fel szoktátok venni a telefont? A barátom mindig. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

A barátom mindig felveszi, ilyenkor főleg az anyjáék hívják, nagyon jó az időzítésük mindig, a barátom pedig felveszi a telefont és leáll velük beszélgetni miközben megy az együttlét. Volt mikor a haverjainak is felvette a telefont. Ilyenkor én mindig kizökkenek a szexből.

Más is csinál ilyet, vagy ezt én reagálom egy kicsit túl?

Én 25N, ő 27F



2020. jún. 14. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát ez tényleg nagyon hangulat romboló. Ne már hogy ne várjon az a hívás egy 20percet. Ha sos hivas lenne oke megertenem de igy ez jo gaz bárhonnan nézzük.
2020. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
lol
2020. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném fel.
2020. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ami elsőre beugrott: ez mekkora paraszt.

Nem elég, hogy tapintatlan, nincs tekintettel rád, ez ultra ciki is.

Mondtad neki, hogy számodra ez zavaró?

2020. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Együttlét alatt néma vagy kikapcsolt a telefonom. Nem ez a normális?
2020. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Volt már mikor nem volt kedvem folytatni. És volt már olyan is, hogy beszélt telefonon, én meg fogtam magam és felöltöztem. Értetlenül állt, nem értette ez miért baj.
2020. jún. 14. 22:16
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem reagálod túl, sose történt ilyen senkivel esetemben és én sem venném fel senkinek.
2020. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik csajom csinálta ugyan ezt, szintén rendszeresen. Szóltam neki hogy legalább ilyenkor ne arról a rohadt telefonról szóljon már az élet. Persze hiába... Totál kiábrándító.
2020. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Szóval ő trécsel anyuval, te meg szépen várod ott széttett lábakkal, amíg őfelsége ismét igényt tart a szolgálataidra? Gondolom nem élet-halál kérdésekről van szó, szóval egész egyszerűen egy csepp tisztelet sincs benne irántad. Hát ha neked ez jó...
2020. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Az oke, hogy a barátod egy tapló kisgyerek... De neked mi a mentseged, hogy továbbra is tudatosan így megalazod magadat ilyen szituacioba? Nokent meg olvasni is kínos, hogy néhány no milyen minőségű emberekkel égeti magat, aztan meg panaszkodik.
2020. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!