Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem unatkozik a gyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem unatkozik a gyes alatt és folyton veszekedünk ezen?

Figyelt kérdés
10 hónapos kislányunk van és a feleségemből már elegem van. Utóbbi 2 hónapban folyton menni akar, nem akar otthon lenni. 18 óra körül hazaérek munkából és menjünk kirándulni vagy fagyizni vagy bármi csak otthon nem akar lenni. Ez még hétvégente oké is de már napi szinten ez megy és fáradt vagyok, fizikai munkát végzek. Azt mondja ő gyerekkel kettesbe biztos nem megy sehova mert fél, hogy hisztizik a gyerek. Szerintem még sétálni se nagyon viszi ki napközben. Mostanában már kedvem sincs hazamenni ez miatt. Foglalkozok én is a kicsivel, de ez nem elég, neki mehetnékje van.

#Párkapcsolat, veszekedés,
2020. jún. 15. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Maradj otthon a gyerekkel, őt meg zavard el csavarogni egy-két órát este. Így te maradhatsz otthon, ő meg szórakozhat :)
2020. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyen is szokott lenni de ritkán mert az is baja, hogy a barátnői is anyák és azok nem érnek rá.
2020. jún. 15. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ezt ha hazamész mondd el neki hátha megérti ha magától nem tudja hogy aki dolgozik az fáradt.Unatkozik?De jó neki.Miért nem foglalja le magát a babával napközbe séta vagy valami meg ha a barátnők is anyák szervezhetnének közös programot.Hétvégén oké menjetek de miért várja el hogy munka után mindennap séta fagyi rád is lehetne tekintettel szerintem.
2020. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Még egy ok, amiért nem akarok gyereket.


Szegény nő borzasztóan unatkozhat otthon, és más felnőttel nem is érintkezik. Én is becsavarodnék, az biztos.

2020. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Szervezz neki izgalmas, csajos, otthoni elfoglaltságokat!

Pl.: takarítás, pálinkafőzés, ablakpucolás, kertásás, kocsimosás,...

Ja, és néha lepd meg, menj haza piásan, bevizelve!

Garantáltan elmúlik az unalma!

2020. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Derwer ***** válasza:
42%

Az enyém az ellentéte: sehova se menne, még fagyiért is menjek el és hozzam haza neki. xD

Nálunk, én a férj vagyok az aki napi 1-2 órára elviszi a gyereket sétálni. (oké, persze HomeOffice-ban könnyebb)


Lehet te is jobban járnál, ha csak te meg a gyerek elmentek sétálni őt meg hagyod, hogy csináljon amit akar...


De amúgy, az gáz, hogy "Azt mondja ő gyerekkel kettesbe biztos nem megy sehova mert fél, hogy hisztizik a gyerek" :(

2020. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Én nagyon szerettem azt az időszakot mikor gyeden voltam játszottunk sétáltunk barátnőimmel találkoztunk eljöttek mi is mentünk rengeteget strandoltunk hétvégén amikor a férjem nem dolgozott ő vigyázott a babánkra akkor mentem fodrászhoz vagy sütizni a barátnőimmel.Amikor el akartunk menni a férjemmel valahova kettesben akkor anyukám vigyázott rá.
2020. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
Menjen egyetemre a gyerek mellett, ahogy sokan mások ism hidd el, nem fog unatkozni.
2020. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Unatkozik a gyerek mellet. Akkor ki neveli a gyereket?
2020. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tuti tipp!


Csinálj neki gyorsan egy másikat is!

2020. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!