Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mondtam a srácnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondtam a srácnak, hogy zavar ez, de megint csinálja, akkor szakítsak vagy legyek még türelmes?

Figyelt kérdés

Konkrétan 1 napja beszéltünk arról, hogy nem igazán szeretem, amit csinál.

Még nagyon az elején van a kapcsolatunk, és bár 1-2 naponta találkozni akar, meg már a randin mondja, hogy mikor lenne jó nekem, mit csináljunk, extra figyelmes, programokat tervez, stb, szóval az biztos, hogy érdeklem.

Viszont folyton azt csinálja, hogy csak aznap délelőtt ír valamikor, hogy akkor hogy legyen a tali, és mondtam neki legutóbb, hogy örülnék, ha legközelebb picit korábban megtudnank ezt beszélni, mert így nem tudom tervezni a napomat, hogy azt se tudom, raer-e végül, meg mikor. Azt mondta, hogy oké:)


Ehhez képest megint az van, hogy tegnap este szóba sem került, amit este válaszoltam neki, arra is csak reggel reagált, aztán meg írja most, hogy interjú ügyben kell intézkednie...


Tudom, hogy apróságnak tűnik, de nagyon idegesítő, mert így fogalmam sincs, hogy egyáltalán elindul jaj-e otthonról valahova (nem dolgozom most), vagy csináljak-e akkor más programot.

Gondoltam rá, hogy tegnap este rakerdezek, de ugye amit írtam 9 körül, arra utána meg nem reagált...


Ti mit gondoltok?


2020. jún. 15. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Én azt gondolom hogy van kicsi szád, meg kis kezed és rá tudsz kérdezni hogy akkor mire számíts 2-3 nap múlva...
2020. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg hamarabb, ne este 9-kor jusson eszedbe rákérdezni, hátha megszokja. Ha valaki ilyen "spontán"/utolsó pillanatos ember, azt nehéz egyről a kettőre máshogy csinálni. Ha kezdetben "segítesz" neki ezzel, hogy hamarabb rákérdezel, stb, akkor talán megszokja előbb-utóbb, hogy hamarabb beszélje meg veled a dolgot. Szóval én adnék még időt neki. De amúgy a randizós időszakban ez nem tűnt fel? Miért nem beszélted meg vele már akkor, vagy akkor hamarabb beszélte meg a randikat? Ha nem, akkor minek jöttél össze vele egyáltalán, ha már az elején még ez sem egyezik?
2020. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, de nem érzem úgy, főleg egy kapcsolat legelején, hogy nekem kéne zaklatni a pasit, hogy mikor randizzunk...

Az érdeklődést egyébként én is kimutatom meg minden.


2-es válaszoló, mondom, még nagyon az elején vagyunk, de ezt leszamitva meg tényleg imádom.

2020. jún. 15. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj nyugodtan programokat magadnak. Aztán amikor jelentkezik vagy belefér, vagy nem? De ezt tudatositsd is vele., (Sajnos már egy orája megbeszéltem a ....vel. Nem tudok/akarok változtatni!) Ha igazán kellesz neki akkor majd változtat. Ha meg nem, akkor legalább kiderül!
2020. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem beszélitek meg akkor, amikor személyesen együtt vagytok és épp szó van róla? Beszéljétek meg akkor, és kész.

Bár én már a randizást se bírnám így, valszeg a 2-3. alkalomnál jelezném, hogy így nem tudom megtervezni a napomat, legyen szíves legalább előtte nap megbeszélni velem, hogy hogy találkozunk. Ha erre nem hajlandó, akkor nem találkozok vele aznap, amikor ő kitalálja azt. Ha nem jön erre rá 1-2 ilyen alkalom után, akkor nem ismerkednék tovább vele. Nem hogy még kapcsolatnak nevezzem ezt a kezdeti fázist...

2020. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy ilyen eset volt már. Hogy lemondta, és aztán kérdezte, hogy másnap jó lenne - e, de nekem már programom volt napközben, akkor megoldotta, ház este jó legyen '
2020. jún. 15. 11:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy neked ez így nem jó, mert nemtudod megtervezni a napodat. Egyszerűen csak mondd meg neki.

Hogyha meg továbbra is ezt csinálja, akkor én nem foglalkoznék vele utánna.


Vagy lehet, hogy ő ilyen spontán ember, hogy éppen azt csinálja, amihez kedve van, és nem szeret előre tervezni.

2020. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgozok 8-tól 5-ig és jelzem neked, hogy majd másnap összefuthatnánk, elég egyértelmű, hogy ezen az időszakon kívül gondolkozom. Tehát nyugodtan menj és csinálj amit akarsz addig.

Egyébként meg miért várod, hogy ő döntsön mindig? Írd meg, hogy neked mikor jó a találkozás.

2020. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő sem dolgozik még jelenleg.
2020. jún. 15. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!