Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába beszéltük meg, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába beszéltük meg, nem érdekli. Szakító ok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Friss kapcsolatban vagyok benne, néhány hete szexelünk. A párom az elején megmondta, hogy ő eddig világéletében a kirántós módszerrel védekezett és senki nem esett teherbe. Nem idegenkedik az óvszertől, de nyilván jobb anélkül. Én kértem, hogy használjunk óvszert mert én anélkül nem szeretném, több okból sem. Később pedig ha komolyabbra fordul a kapcsolat majd együtt megkereshetjük azt a védekezési módot ami mindkettőnknek megfelel. Ebből nem volt probléma, beleegyezett. Viszont eddig kétszer próbálta "sunyiban" betenni óvszer nélkül. Egyszer közös zuhany alkalmával, egyszer pedig mikor neki hátat fordítva már félig aludtam. Amikor ilyenkor rászólok csak nevet.

Aztán a másodiknál elpukkant az agyam és közöltem vele, hogy számára egyáltalán nem fontos az én biztonságom és így kezd megtörni a bizalmam felé. Plusz ez arra enged következtetni, hogy más kérésemet is így fogja kezelni.



2020. jún. 15. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Következőnél dobd ki nyugodtan. Mi van, ha így fogja kihúzni is, hogy ha van kedve, akkor igen, de ugye az élvezet úgy nagyobb, ha bent megy el.
2020. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy f#sz, én a helyedben szakítanék.
2020. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én az elsőnél úgy vágtam volna ki, mint a macskát... Nem tisztel sem téged, sem a kérésedet.
2020. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gyakori93 ***** válasza:
81%

Ez egy suttyó paraszt, nem érdemes kivárni a következő alkalmat, még a végén rosszul fog elsülni a dolog!

Érdemes lenne elküldeni melegebb éghajlatra.

2020. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, egyértelmű szakító ok! Már az is nagy fokú felelőtlenség, ha megszakítással "védekezik". Az viszont ha a megbeszélés ellenére sem használna óvszert, akkor a terhesség mellett még a nemi betegségek miatt is aggódnék nála. Nem beszélve arról, hogy bármiben lehet majd, hogy megbeszélitek, és nem tartja hozzá magát.
2020. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon suttyó viselkedés. Simán szakítanék emiatt.


Mondd neki, hogy csináljon egy szűrést nemibetegségekre és tegyen le minimum 25 milliót az asztalra, kb annyi egy gyerek 18 éves koráig. Húzhat óvszert is, vagy mehet máshova.

2020. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Én nem adnék neki ezek után egy harmadik esélyt, de te tudod.
2020. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már a következőt sem várnám meg. Mi van, ha pont a következőnél leszel terhes? Akkor már hiába vágod ki, egyedül neveled a gyereket/fizeted az abortuszt.


Az még egy dolog, hogy nem tiszteli a kérésedet, de az, hogy úgy akarja neked betenni védekezés nélkül, hogy majdnem alszol, már majdnem a nemi erőszak kategória (mert nyilván nem egyeztél bele, és védekezni se tudsz). Velem csinálna ilyet, repülne.

2020. jún. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Uristen. Jo nehany orszagban buncselekmenynek szamit, amit csinal.


Nagyon-nagyon durvan szakito ok.

2020. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést, én is erre jutottam! Nyilván nem csak ebben az egy dologban tróger, szóval repül...
2020. jún. 15. 20:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!