Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akar szakitani a nalam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar szakitani a nalam idosebb baratnom?

Figyelt kérdés
Aki azzal jonne hogy szakitani kell azt kerem inkabb ne irjon! Decemberben ismertuk meg egymast, januar ota vagyunk egyut, minden szuperul ment nyugodtan lehet mondani hogy folyton vagytunk egymasra aprilis kozepeig aztan volt egy vita ami utan majdnem sikerult teljesen hejre jonni de majusban megint volt egy vita ami utan a baratnom ugy gondolta ha hanyagol ugy konnyebb tulenni a a vitan ami volt de a hanyagolasa csak tavolodashoz vezetett. Kb 1 hete mikor rakerdeztem felkapta a vizet ea most ott allunk hogy szakitani akar pedig meg mindig szeret. A kapcsolatunk ugy kezdodott hogy semmi komolyat nem akartunk de mikor egyut voltunk mindig nyitottunk a masik a fele es az ido hozta magatol. Mondtam is neki voltak mostanaban hullam volgyek es nem eroltetni kell csak ugyanazt ami volt nyitni a masik fele es jon a tobbi magatol de keptelen megerteni o csak azzal van hogy csak en bennem van a hiba. En engedjek mindig en hozzak aldozatot de o csak keveset. Ezzel meg szerintem semmi gond nem lenne de az hogy erzi hogy szeret es ennek ellenere nem kepes vagy nem akar a dolgok moge nezni hogy ott a szikra mind a kettonkbe csak a gondok kicsit eltakarjak ez az ami zavar. Mit tegyek hogy sikeruljon felnyissam a szemet ra? Hagytam neki idot gondolkodni mondtam neki gondolkozzon nem surgetem par napig semmit nem beszeltunk. Meg hagyam kicsit hozzam fel hogy tartsunk egy kis szunetet atgondolni a dolgot vagy startbol probaljam meg megbeszelni vele hogy igen mind ketten hibaztunk amit hejre lehet hozni? Mert hejre lehet hozni mint ahogy leirtam az elobb szeret engem es ami kialakult koztunk az annak koszonheto hogy hagytuk magunkat kibontakozni es az ido hozta el. (En 23F, baratnom 40N 2 gyerekel)
2020. jún. 15. 17:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Először is a helyet nem pontos j-vel írják.

Épp eszű nő nem is kezdene ilyen kisfiúval mint te, de ha állandó viták vannak semmi értelme a kapcsolatotoknak, azért akar szakítani, mert nálad sokkal reálisabban látja a helyzetet, és nem akar harmadik gyereket nevelni.

2020. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy hozzá
2020. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem tudsz neki nyújtani semmit a fiatal testeden meg a szexen kívül. Ne szakíts vele, ő fog. Pont olyan gusztustalan ez mint mikor egy 40es faszi hülyít valami fiatal csitrit.
2020. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebből soha nem lesz komoly kapcsolat. Még ahhoz is éretlen vagy, hogy ezt megértsd.
2020. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De akkor jó volt neki január óta a fiatal test meg a szex.Mégis mit gondolt a nő itt nemcsak a kérdező a hibás gondolom nem tartott fegyvert a csaj fejéhez.Kérdező szerintem ezt engedd el lépj túl rajta fiatal vagy még
2020. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Vicces, amikor egy 20 éves gyerek akarja 40 éves nőnek megmondani a tutit. Képtelen komolyan venni, soha nem fog egy szinten kezelni magával, te egy harmadik gyerek vagy a családban, aki mellesleg szexuálisan kielégíti. Teszem hozzá, jogosan néz így rád.

Ideje lenne elengedni és normális kapcsolatot keresni.


35F

2020. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

#5 No és a csajt miért kéne hibáztatni? Olvastad, hogy indult a kapcsolat? "A kapcsolatunk ugy kezdodott hogy semmi komolyat nem akartunk de mikor egyut voltunk mindig nyitottunk a masik a fele es az ido hozta magatol. Mondtam is neki voltak mostanaban hullam volgyek es nem eroltetni kell csak ugyanazt ami volt nyitni a masik fele es jon a tobbi magatol"


Tehát egy szex kapcsolat volt ahol mindenki kielégült, de a fiúcska nem fogja fel hogy ebből sosem lesz komoly. A hullám völgyek abból vannak, hogy a nő pontosan tudja, hogy csak az idejét vesztegeti a sráccal, aki ezt képtelen megérteni.

2020. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Mert ordít az írásodból, hogy egy ostoba kis takony vagy, nyilván nem kellesz neki semmi komolyra és nyilván nem fog egy ilyen ember a gyerekei közelébe engedni.
2020. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7# Mert megmondhatta volna kerek perec hogy csak szex és semmi más nem fél évig játszani.Mondjuk ezért.Meg ha tudta hogy a srác mit érez vagy mit akar akkor nem nekünk kéne ezt közölni hogy csak qrni volt jó hanem gerincet növeszteni a csajnak és megmondani az igazat.És lezárni korrektül nem mellébeszélni.
2020. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem voltál ott, ne tudod miről beszéltek. Gondolom a szex kapcsolatot meg akarta tartani.
2020. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!