Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy a pasi korainak találja a szexet?

Figyelt kérdés

Lakótársam (barátnőm) mesélte, hogy még nem feküdtek le a párjával. Én ezen nagyon meglepődtem, mert sokszor nála alszik meg együtt vannak már egy ideje. És nem a lakótársam ellenzi, hanem a barátja. Elvileg azért, mert a lakótársam még szűz és a srác "biztosra akar menni" vagy ilyesmi. Van köztük amúgy elég sok évnyi korkülönbség is. Nem tudom pontosan mennyi a srác, de 30-on túl van, a barátnőm meg 22.


Ti hallottatok már ilyet? Nekem egyfelől szimpatikus a srác gondolkodása, másfelől furának is találom. A barátnőm meg azon aggódik, hogy nem vonzódik hozzá fizikailag. :D


2020. jún. 16. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát, férfiként mondom, hogy szerintem fejben vannak gondok a srácnál.


30 felett van, szűz, ott a barátnője, akivel végre szexelhetne, de nem teszi? wtf

2020. jún. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szűz a srác és nem akar beégni. Egy tapasztaltabb lánynál a lány tudna segíteni, de így nem tudja majd előadni, hogy a nagy férfi.

A srác nem vallotta be, hogy még sosem volt nővel.

Ez a tippem.

2020. jún. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szűz, vagy merevedési zavarja van.
2020. jún. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is szuz, vagy valami egyeb ciki baja van. Nem josolok nekik nagy jovot.
2020. jún. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen lehetséges, nem minden férfinak célja az, hogy azonnal lefeküdjön a lánnyal. Ugyanúgy szüksége lehet neki is a kölcsönös bizalomra a szexhez.
2020. jún. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Ehh a lakotars a szuz nem a pasi 😁


Amugy nekem szimpi h meg nem akar, var h a lany tuti biztos legyen benne es nagyon akarja. Igy biztos h jobb elmeny lesz neki mintha a pasi siman ravetne magat. Addig mehet a petting csok simogatas ...

2020. jún. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Hatos ez oke, hogy nem akar egy ferfi mindenkit azonnal megdugni meg a keresztneve megkerdezese elott, de azert amikor a masik mar megkerdojelezi, hogy vajon vonzo-e egyaltalan a masik szamara, az mar szerintem a nem okes szint :D Kerdes, hogy van-e naluk egyaltalan “minden mas” ami nem konkret szex, mert akkor szerintem nem ketelkedne benne a csaj, de gyanitom, hogy a ferfinek alapbol gondjai vannak a vonzalma kifejezesevel, tehat szerintem ilyen szenvedelyes csokolozasok, simizes es tarsai sincsenek.
2020. jún. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a pali se lehet valami nagy spíler.
2020. jún. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt nem tartom valószínünek, hogy szűz lenne. Mármint már járt jegyben egy korabeli nővel és ott (bár nem tudom, hogy ez volt-e a szakító ok), de sok konfliktusa volt a csajjal amiatt, mert ő még nem szeretett volna gyereket és nem volt hajlandó abbahagyni a fogamzásgátlót.


Azt hogy amúgy meddig mennek, nem köti az orromra (még jó :D), ezt is csak úgy megemlítette aztán picit beszélgettünk róla.

De szerintem ha nem lenne vonzalom, akkor azon túl, hogy nem lennének együtt (mert annak mi értelme?), akkor szerintem csak kifogásokat keresne és nem mondta volna meg neki kerekperec, hogy várni akar. Nem?

2020. jún. 16. 11:31
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
A varni akar is lehet egy kifogas. De szerintem nem a vonzalmaval van baj, hanem valoszinuleg szar a szexben, kicsi a farka, hamar elmegy, stb...
2020. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!