Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? A párom megőrít.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos nem jutok dűlőre a párkapcsolatommal kapcsolatban. A párom és köztem 13 év korkülönbség van. Nem rég óta vagyunk együtt kb. 10 hónapja. Az elején minden szép volt, de mostanában iszonyat féltékeny, pedig nem adok rá okot. A természete sem egyezik meg az enyémmel, és vannak dolgok amiket nem tudok elfogadni vele kapcsolatban. Sokszor megbánt szándékosan ha valami nem úgy történik mint ahogy ő tervezte, és lépten nyomon belémköt ha roasz napja van. Egyetlen jól működő dolog van az pedig a szex. Ő nagyon szeret engem, és ezt néha-néha már betegesen mutatja ki. De ettől függetlenül jól esik, és félek attól, hogy mástól soha nem kapok majd ennyi szeretet mint tőle.Ez az oka annak, amiért félek megválni ettől a kapcsolattól.

Ti mit tennétek a helyemben? Próbálkozzak vele, vagy halott ügy?



2020. jún. 16. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hehe, mintha én írtam volna ezt ki :)))) Te vagy a nő igaz?
2020. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a bántalmazó kapcsolatok jellemzôinek. És ne engedd, hogy a puncid/farkad vezéreljen.
2020. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Mennyire ugyanígy voltam az exemmel...

Betegesen ragaszkodó és őrülten szeretett.. közel 10 évig nem hagytam el, nehogy úgy járjak, hogy más majd nem szeret ennyire..

Ezenkívül semmibe nem egyeztünk, állandó veszekedés stb..

De bánom ezeket az elpazarolt éveket. És a beteges ragaszkodás egy undorító, gusztustalan és számomra nagyon nehéz szakításhoz vezetett.

2020. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az miféle szeretet, ha a szexen kívül semmi se működik? Ha neked ez elég a boldogsághoz, lelked rajta, de ha lenne önbecsülésed már rég kivágtad volna.
2020. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Első, igen én vagyok a nő:). Önbecsülésem nem sok van, ez így van. De ki szeretnék lépni belőle. Megpróbáltam egyszer és olyanokat mondott, hogy ha itt hagyom nem lesz már senkije, semmi értelme az életének és félek hogy valami butaságot csinálna. Azt pedig nem bírná el a lelkiismeretem.
2020. jún. 17. 07:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább feláldozod a saját boldogságodat?
2020. jún. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki akarsz lépni ebbôl a kapcsolatból, tedd meg! Az meg az ô dolga, mit csinál utána. Felnôtt ember, egyedül ô a felelôs a döntéseiért. Ne engedj a lelki terrornak! A barátod nem szeret, csak birtokolni akar téged. Ha szeretne, nem bántana meg szándékosan, nem rajtad vezetné le a napi frusztrációit. Egy dugható boxzsák vagy ebben a kapcsolatban. Komolyan ennyire tartod magad?
2020. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyem ember lószart se ér, nem még azt, hogy feláldozd érte az életed. Hidd el, ez csak tipikus érzelmi zsarolás, kutyabaja nem lesz szakítás után, nagyon hamar talál magának másik áldozatot. Kapard össze az önbecsülésed morzsáit, mielőtt az egészet tönkreteszi és addig lépj, amíg még nem késő.
2020. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Lépni fogok
2020. jún. 17. 13:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az exnejem és köztem 12 év volt. Mikor válásról beszélgettünk, ő mondta, hogy nekem már nem lesz esélyem családra, ha mi szétmegyünk, ezért nagyon vacillál. Én azt mondtam neki, hogy ne velem foglalkozzon, én már megleszek, ő fiatal még (34 volt), bármi beleférhet az életébe, nagy szerelem, új élet, gyerek, akármi. Végül el tudta határozni magát, és elváltunk békében, szeretettel. Kicsit több, mint egy év múlva meg is találta a boldogságát, aminek nagyon örültem. :)


Ha az az ember Neked nem a végállomás, akkor lépj tovább! Hidd el, meg fogja érni! (F49)

2020. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!