Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy a párod próbálta veled elhitetni, hogy mentális betegséged van?

Figyelt kérdés

Akár általánosságban, például olyan kifejezésekkel, hogy bolond vagy/kattant/van valami problémád fejben/nem vagy százas és ehhez hasonlókat mondott illetve igykezett bebizonyítani, hogy mindenáron veled van a probléma.

Akár konkrét betegséget megnevezve például neurotikus/nárcisztikus/bipoláris/bourderline stb.


Mi a Te történeted erről?



2020. jún. 17. 12:16
1 2
 1/12 Lachesys ***** válasza:
10%

nem

de egyébként van olyan eset mikor annak van igaza aki szerint kattant a masik:D csak olyankor meg a vadolo fel is valamilyen klikkes , pl tarsfuggo es azért nem képes elhagyni a bolond párját.

2020. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de mondjuk egy patológiás hazudozó szinte mindenkit hülyének néz.
2020. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem mondta hogy borderline vagyok.
2020. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem volt ilyen, de én már mondtam ilyet a páromnak. Nemes egyszerűséggel mert valóban volt jó pár mentális betegsége és lelki sérülése amivel megkeserítette a kapcsolatot. Ha a párod tisztában van pszichológiai dolgokkal, mentális betegségekkel akkor nem árt komolyan venni amikor azt mondja, hogy menj el pszichológushoz.
2020. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Korbe is röhögnek azt, aki ezzel probalkozik.


Talán szakorvos a kedves párod?

2020. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem saját történet, az egyik barátnőm esete miatt írtam ki a kérdést. Körülbelül másfél évig járt egy pasival, nagyon eltérő személyiségű emberek voltak. A srác jellemzően akkor vtte elő a "mentális betegséged van" kártyát amikor a saját akaratát nem tudta lenyomni a barátnőm torkán. Szakításkor is hozzávágta ezt. A lány el is ment szakemberhez, mert gondolta, hogy ha ennyiszer mondja a srác akkor biztosan van valami probléma. Persze mindenkinél van min dolgozni, de a szakember szerint erre nem lehet ráhúzni egy mentális betegséget.
2020. jún. 17. 12:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel én tényleg az vagyok🤷🏻‍♀️
2020. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz konkrét mentális betegség, hogy élhetetlenné tegyél egy kapcsolatot. Elég bármilyen lelki sérülés.
2020. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valamilyen mértékben.

Nálunk nem volt ilyen. Vagy ha igen, akkor nem így, hanem önismereti beszélgetésben.

2020. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen. Minden valamirevaló kapcsolatban vannak összezördülések, és bizony előfordul, hogy "te nem vagy komplett", vagy hasonló is elhangzik valamelyik részről.
2020. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!