Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 5 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 5 éve vagyunk együtt a férjemmel,kb két éve jöttem rá ,hogy nárcisztikus,megkeseríti az életem.Két éve vettünk egy házat közösen,nem akarom egy válás miatt 3 szor is újra kezdeni..más megoldás kéne

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén? Én a lelki békém érdekében inkább megcsalnám. Ha ilyen, nem megérdemli?
2020. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Párterápia, ha nem lehet rajta segíteni, akkor nincs értelme szenvedni.
2020. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a váláson és a vele maradáson kívül mégis milyen lehetőséget tudsz még elképzelni? Azt írod, hogy válni nem akarsz, szóval...
2020. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kösd össze valamelyik itteni nőszeméllyel, azt 2 nárcisztikus majd kinyírja egymást ;)


Viccet félretéve, én újrakezdem, mert nekem is "hasonlóan beteg" volt a feleségem. 1 évig siratod a multat, meg hibáztatod magad h ha nem így tettél volna akkor máshogy lenne, ha nem úgy akkor jobb lenne, stb... Nem!

Ilyen nincs. 1 évig rosszul voltam, menekültem magam elől. Eladtam mindent, újrakezdtem az életem, még új házat is építettem. Nehéz volt, tényeg ez az újra állandóan, de tudsz mást? Akarsz magaddal kezdeni valamit? Ha igen, akkor határozott döntés, lezár. Tovább megy.

2020. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"Őszintén? Én a lelki békém érdekében inkább megcsalnám. Ha ilyen, nem megérdemli?"


Nah ez meg azonnal más fszba ülne bele, az az ő retardált megoldása.

2020. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor el lehet válni és újra lehet kezdeni. Három válásom volt, és még élek. És köszönöm, jól vagyok. (F)
2020. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ross Geller?
2020. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 ezt nem értem
2020. jún. 17. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Dehááát szakításban voooltunk...!

Üdv, Ross.

2020. jún. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ott a pont :D
2020. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!