Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok bízni a páromban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok bízni a páromban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi okot nem adott rá, nem csalt meg, foglalkozik velem, együtt élünk, tervezzük a jövőt de valamiért nem tudok megnyugodni. Főként az zavar, hogy az előző barátnői mind barna hajú, barna szemű 180 magas lányok voltak. Tudom nevetséges, hogy ezen idegeskedem de aggasztó, hogy én nem így nézek ki (szőke kékszemű, nem túl magas) és néha látom, hogy megnézi az exeihez hasonló nőket. Ilyenkor legszívesebben elhagynám és egyedül élném le az életem. Biztos gond van az önbizalmammal is. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2020. jún. 18. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos gond van az önbizalmammal is."

Biztos. Sőt, szerintem csak azzal van a gond.

2020. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Durván féltékeny vagy. Jó lenne ezzel komolyan foglalkoznod, mert ki fog hatni a viselkedésedre és idővel elüldözöd magadtól.

Minden pasi megnéz más nőket. Ugyanúgy, ahogy a nők más pasikat. Ebben nincs semmi rossz. Emiatt szakításon gondolkozni gyerekes dolog és jól mutatja a túlzott féltékenységet.

A bizalom hiánya is ebből ered.


F

2020. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem nézek meg más pasikat, de igen féltékeny vagyok sajnos. Nekem sem jó érzés de őt nem szoktam ezzel idegesíteni. Pont erre irányul a kérdés, hogy mit tegyek.
2020. jún. 18. 10:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy direkt módon még nem idegesíted vele, de ha azt hiszed, hogy ez egy olyan dolog amit észrevétlenül el tudsz nyomni magadban és nem hat mérgezően a kapcsolatodra, akkor nagyon nagyot tévedsz.

Épp ideje lenne kezdeni valamit az önbizalomhiányoddal, kizárólag te tudsz rajta változtatni és csak a te felelősséged.

2020. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, minden ok nélkül vagy féltékeny. Azért van veled, mert téged szeret, nem a magas barna lányokat.

Ha ezt magadban nem tudod helyre tenni, akkor menj el pszichológushoz.

2020. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jah inkább pszichiáterhez, amennyi kínom van néha. De megnyugtatott amit írtatok és igazatok van, csak amikor nagyon magamba fordulok és kattogni kezdek, nem vagyok képes objektíven látni a dolgokat.
2020. jún. 18. 11:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mérgezd magad, ne tedd pokollá az életed, ne félj segítséget kérni. Szerintem kezdésnek egy pszichológus terapeuta jó választás lehetne, ha úgy látja, hogy gógyszeres kezelésre is szükséged lenne, akkor úgyis átirányít eg pszichiáterhez. Sok sikert kívánok.
2020. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt tényleg csak veled van a gond. Akárj menj egy pszichológushoz, hogy kiderítsd, mi okozza ezt az ősi, zsigeri bizonytalanságot benned, hogy kevésnek érzed magad.
2020. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is megnézek más férfiakat az utcán, de eszembe nem jutna egyikkel se semmi, a férjemet szeretem. Ez egy ösztön szerintem, hogy mindenki megnézi az ellenkező nemet. Nem kell ebből ügyet csinálni. L/28
2020. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Ahogy írják ez teljesen természetes, hogy másokat is megnézünk, de ennek általában semmi köze nincs ahhoz, hogy, hogy nézett ki az exünk.


Addig soha semmi probléma nincs, amíg nincsenek titkolózások.

2020. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!